pro Ženy 

8 nejčastějších chyb, které děláte při nošení spodního prádla

Přemýšleli jste někdy, jak dokáže oblečení a spodní prádlo ovlivnit nejen vaši náladu, ale také zdravotní stav? Nevhodné spodní prádlo může stát za některými vašimi zdravotními problémy a je důležité vybírat prádlo pečlivě. Vyhněte se těmto, často opakovaným chybám.

1) Největší chybou je, že máte v šatníku velké množství spodního prádla, které vám nesedí a zbytečně vám tak zabírá místo. Je vhodné jednou za čas obměnit šatník a pořídit si nové dámské a spodní prádlo, které vám padne a budete je moct nosit každodenně.

2) Co se týče ladění dámských kalhotek a podprsenky, tak můžete volit barvy tak, aby bylo spodní prádlo ve stejném odstínu, nebo také můžete vyzkoušet ověřenou černobílou kombinaci a kontrastní barvy. Rozhodně však vybírejte padnoucí podprsenku, která vás nebude táhnout a nebude vás z jejího nošení nic bolet. Ideální volbou je například pohodlná sportovní podprsenka.

3) Častou chybou bývá i špatný materiál. Nejpříjemnějším materiál je bavlna. Hlavně pokud máte na sobě prádlo celý den. Kvalitní spodní prádlo by mělo být prodyšné a v ideálním případě byste o něm neměli ani vědět.

4) Možná ve spodním prádle rádi i spíte. Ovšem spánek v podprsence nebo kalhotkách není příliš vhodný. Tělo si potřebuje odpočinout a je na místě alespoň v noci sundat spodní prádlo a spát v pyžamu, v tričku nebo alespoň v pohodlných bavlněných trenýrkách.

5) Pokud pravidelně sportujete, tak si vždy po sportu spodní prádlo vyměňte. Kvalitní bavlněné spodní prádlo je sice prodyšné a příjemné na dotek, ale při sportu se člověk potí a dochází tak k shromažďování bakterií a následně výskytu infekcí a zdravotních problémů.

6) Co se týče vyměňování spodního prádla, tak je vhodné vyměňovat si ho denně. Vyhnete se tak mnohým nepříjemnostem. Čisté spodní prádlo si dejte vždy po sprše a nezapomeňte, že je vždy lepší mít alespoň jedny náhradní klasické kalhotky s sebou v kabelce.

7) Milovníci bavlny zajásají, nejenže bavlněné kalhotky a pánské bavlněné trenýrky patří mezi pohodlné spodní prádlo, ale také jsou nejvhodnější na každodenní nošení. Věřte, že i v tomto spodním prádle můžete být sexy. Stačí, aby vám skvěle sedělo a lichotilo tak vaší postavě.

8) Při praní spodního prádla vybírejte šetrný program, ideálně s teplotou 30 nebo 40° C. Nepoužívejte aviváž a nedávejte spodní prádlo do sušičky. Jen tak zůstane stále stejně barevné, příjemné na dotek a hebké na kůži.

Related posts

Leave a Comment