Zprávy 

Akční letáky online na jednom místě přináší Tipli.cz

Ohlížíte se po každé akci a rádi využijete veškeré nabídky na zlevněné zboží? Nebaví vás procházet každý den papírové letáky? Máme pro vás řešení! Na Tipli.cz najdete nabídku více než 115 obchodů všeho druhu.

Papírové letáky zabírají spoustu místa, člověk se v nich špatně orientuje a zbytečně ztrácí čas. Navíc některé obchody nabídky do domácností ani neposílají. V takovém případě existuje jednoduché řešení: šetřete přírodu a prohlédněte si akční ceny online.

Letáková nabídka všech druhů

Tipli.cz je cashback portál, který ví, že každá koruna se hodí. Proto se snaží svým uživatelům pomáhat s šetřením v nejrůznějších oblastech. Ať už vás zajímá, jaké potraviny koupíte tento týden levně, nebo jste nadšencem do sportu a hledáte funkční oblečení za výhodnou cenu, tady najdete všechny online letáky pohromadě.

Mezi nejvyhledávanější kategorie patří letáky supermarketů a hypermarketů. Pokud chcete vědět, co představuje Billa leták, nebo jaká je nabídka Lidlu, stačí pár kliknutí a jste v obraze.

K dalším velmi oblíbeným odvětvím se řadí letáky s kosmetikou a módou, v nabídce ovšem najdete i katalogy s nábytkem, nebo nejoblíbenějšími destinacemi pro dovolenou v zahraničí. Tipli vytváří i letáky méně známých obchodů přímo z newsletterů na jejich webových stránkách.

Letáková hlídka – nenechte si ujít to nejlepší v daném týdnu

Každou středu vychází v Tipli magazínu Letáková hlídka, která představuje to nejlepší, co v daném týdnu v supermarketech nakoupíte. Dozvíte se, jaké zajímavé ceny přinese Lidl leták, co si připravily obchody Globus a Kaufland, nebo jaká je nabídka Penny, Albertu, Tesca či Billy.

Článek představuje akční letáky jednotlivých obchodů a ty nejzajímavější slevy, které se rozhodně vyplatí nepromeškat. Snadno si tak porovnáte nabídku obchoďáků, aniž byste zdlouhavě procházeli veškeré aktuální letáky. Tak jako celý portál Tipli, má i Letáková hlídka svou verzi také na Slovensku a v Polsku.

Ušetřete maximum – využijte cashback!

Chcete ušetřit opravdu maximální částky? Pokud se na Tipli zdarma zaregistrujete, získáte z každého online nákupu cashback – peníze zpět. Stačí se prokliknout do jednoho z více než 750 partnerských e-shopů, nakoupit jako obvykle a část peněz z transakce poputuje zpět na váš uživatelský účet. Jakmile obchodník odměnu schválí, můžete si ji nechat vyplatit, a to navíc již od částky 1 Kč.

Jak to funguje v praxi? Pokud sháníte nový nábytek, projděte si nejprve všechny akční nabídky. Zalíbí se vám například postel za akční cenu ve SCONTO Nábytek. Prokliknete se tedy jako registrovaný uživatel do obchodu přes portál Tipli.

Běžná cena postele je 9 990 Kč, s Tipli však za její nákup ve SCONTO můžete dostat až 5 % zpět. Na novém úlovku do ložnice tak v tomto případě ušetříte i více než 400 Kč. A to už se skutečně vyplatí.

Cashback nabídka navíc platí neomezeně na produkty všeho druhu. Vybírejte oblečení, hračky pro děti, potřeby pro domácí mazlíčky nebo vybavení do domácnosti levně. Staňte se jedním z více než milion spokojených zákazníků, kteří již šetří s cashbackem, a užijte si skutečně výhodné nákupy.

Related posts

6 Thoughts to “Akční letáky online na jednom místě přináší Tipli.cz”

Leave a Comment