Finance 

Automatický obchodní systém obchoduje za vás

Láká vás obchodování na burze, ale netušíte kde začít nebo koho oslovit? Máte pocit, že potřebujete nějakého rádce či dokonalý program, který za vás pohlídá aktuální stav akcií či měn? Všechny potřebné funkce má automatický obchodní systém, který pracuje za vás.

Automatický obchodní systém

Pořiďte si automatický obchodní systém do počítače a staňte se tak makléřem pracujícím z domova. AOS má nastavená pravidla a kroky na základě kterých pracuje a obchoduje na burze místo vás. Umí podle vstupních signálů a určitých parametrů nastavit velikost pozice, vstoupit do obchodu a poté na základě nastavené pozice z ní zase vystoupit.

Automatický obchodní systém
Automatický obchodní systém

Automatický obchodní systém pomáhá eliminovat rizika ztrát tím, že si nastavíte limity a zároveň vám ohlídá obchodní příležitosti. Nemusíte navíc sedět u počítače, zvukový signál vás o každé změně informuje a příkaz si nastavíte sami dle potřeby. Pokud se nechcete nastavováním AOS zabývat, či kontrolovat detailně všechny transakce, můžete ho nechat spuštěný v automatickém režimu, kdy si bude sám řídit velikosti obchodů a poměr rizika k výši zisků a ztrát. AOS pracuje 24 hodin denně, aniž by bylo potřeba ho hlídat.

Forex a AOS

Vždy si vyberte vhodnou společnost, která nabídne kvalitní automatický obchodní systém, s kvalitními obchodními podmínkami a zkušenými obchodníky. Lze využívat demo účty, kde si funkčnost obchodního systému vyzkoušíte a teprve se rozhodnete, zda vám bude vyhovovat a pustíte se do dalšího obchodování. Můžete se rovněž účastnit pravidelných školení o automatických obchodních systémech.

Automatické obchodní systémy pracují v reálném čase, a vy tak získáváte atraktivní možnost obchodování s cizími měnami. S výběrem obchodního systému vám pomohou recenze ostatních uživatelů, různá hodnocení a žebříčky, které najdete v časopisech a na webech zabývajících se investicemi. Nechte si poradit od zkušených obchodníků. AOS jsou vhodné jak pro začátečníky, tak zkušené obchodníky, kteří by si rádi usnadnili práci.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz  

Tiskové-zprávy.eu    

Aktualitycz.cz

 

 

Related posts

Leave a Comment