Investování 

Binární opce se šíří internetem

Slyšeli jste už někdy pojem binární opce? Že ne? To je velká chyba, protože tento druh obchodování na burze si v současné době získává větší a větší popularitu. Jedná se o jednu z možností výdělku na internetu. Její oblíbenost můžeme přičíst zvláště extrémní jednoduchosti. Obchodovat s binárními opcemi zvládne téměř každý- i úplný začátečník, kterého by jinak na burze velký úspěch nečekal. Velkou výhodou je, že kupujícímu i prodávajícímu je maximální výše případného zisku či ztráty předem známá. Pojem binární naznačuje, že při splatnosti opce kupující buď nedostane nic, nebo obdrží předem danou částku. Vše funguje na základě obchodních tipů na růst nebo pokles finančních trhů. Bude například cena ropy klesat či stoupat? Pokud máte správný odhad, můžete obdržet až téměř dvojnásobek investované částky.

Zároveň je však obchodování s binárními opcemi velmi náchylné k podvodům. Existují sice regulované trhy, ale častější jsou trhy neregulované. Jelikož většina obchodujících nemá v tomto ohledu odborné znalosti, je poměrně snadné se spálit. Problémem je, že obchodník může odhadovat fluktuaci (=pohyb sem a tam) cen i za velmi malý časový úsek, což je téměř nemožné. Dalším rizikem jsou pochybní brokeři (dohodci, kteří zprostředkovávají obchody) a weby, kde místo slibovaného pohádkového výdělku nejen že nezískáte nic, ale přijdete i o svou investici.

Nejen kvůli výše uvedeným nástrahám se určitě vyplatí čerpat informace z kvalitních zdrojů, než se do obchodování naplno pustíte. K dispozici je vám například web http://www.jakobchodovatopce.cz/, kde se dočtete, jak správně postupovat a jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Pokud dáváte přednost mluvenému slovu a názorným ukázkám, bude vám vyhovovat spíše Youtube kanál, který najdete pod názvem Jak Obchodovat Binární Opce (odkaz zde: https://www.youtube.com/channel/UCIa1_qjX_vwJnmsjGfjDy7g).

Hodně štěstí a správný odhad!

Related posts

Leave a Comment