Zprávy 

Brigády pro každého

Je tu žhavé léto a sním na trhu práce také spousta nabídek brigád. Brigády se už dnes netýkají pouze studentů, kterým slouží jako forma výdělku na letní radovánky. Stále častěji se o ně ucházejí i lidé, kteří jsou momentálně bez stálého zaměstnání. Je to totiž vítaná možnost jak přilepšit rodinnému rozpočtu. Jak si ale najít dobrou brigádu a někde nenaletět? Dobrou volbou je využití služeb personální agentury Žirafa.cz

Brigády pro vás
Brigády pro vás

Celé Česko pod palcem

Při zprostředkování brigády pro vás bude Žirafa.cz silným partnerem. Jako personální agentura totiž vyznává trochu odlišnou filosofii, než je běžné. Snaží se nabídnout přístup zaměřený na uchazeče o zaměstnání. Nesetkáte se tak s nekalými praktikami, jakými je různé zatajování informací a různá jiná nemilá překvapení. Žirafa zkrátka dokáže s každým jednat na rovinu. Díky tomu přesně víte na čem jste. Díky velké síti 17 poboček po celém Česku a zkušeným personalistům může Žirafa nabídnout dostupné brigády opravdu téměř všude.

I brigádník získá benefity

Že i s brigádníky se dá jednat fér zjistíte nejen podle výplatní pásky. Již zmíněné férové jednání je jen špičkou ledovce. Žirafa.cz vám ochotně zařídí i pojištění odpovědnosti, takže se nemusíte bát ani případných drobných nehod. Můžete se tak bez obav pustit i odvětví, s kterým nemáte zatím žádné zkušenosti. Pokud budete muset na brigádu dojíždět, můžete dokonce získat příspěvek na dopravu.

Motivace pro vás

Pokud jste ochotní pustit se s chutí do práce, Žirafa.cz vás ráda motivuje a odmění. K vaší výplatě můžete získat různé další odměny a bonusy. Personální agentura totiž věří, že pokud bude jednat se svými pracovníky férově, a jako s rovnocennými partnery, tak to bude prospěšné pro obě strany. Nebojte se brigády, nakonec to může být odrazový můstek k novému zaměstnání.

Related posts

Leave a Comment