pro Ženy 

Cesta k zářivé pleti se otvírá i vám

Pokožka, která je hladká, svěží a zářivá, působí zdravě a také mladě. Proto po ní řada lidí tolik touží. Ti, kterým ovšem nebyla dána do vínku, si nemusejí zoufat. Lze si k ní pomoci. Jak?

 Laserové ošetření pleti, co všechno zvládne?

 Laserový paprsek pracuje na principu využití světla. Nejčastěji jeho blahodárné účinky využíváme v boji s akné, velmi nepříjemnou kožní chorobou, jejíchž léčba je dlouhodobá a velmi náročná na spolupráci a trpělivost pacienta. Laser léčí nejen akné, ale i jiné podobné projevy zánětu v pleti, jako jsou vyrážky a také ekzémy.

Po vyhojení takovýchto symptomů můžeme přikročit také k eliminaci důsledků v podobě drobných jizviček. Laser si, nezávisle na jejich stáří, poradí také s jizvami po operacích nebo úrazech a umí účinně zmírnit rovněž strie. V tomto směru se díky svojí variabilitě velmi dobře uplatňují lasery biostimulační.

pleť

Podstoupit ošetření laserem můžete i tehdy, pokud vás trápí mateřská znaménka nebo též pigmentové skvrny. Možností a dostupných zařízení pro tyto účely máme celou řadu. A laser lze též využít pro boj s postupujícím věkem. Účinně tak zlikvidujeme známky stárnutí, dokážeme s jeho pomocí totiž vyhladit vrásky. A to zcela přirozenou cestou. Pleť umíme podnítit k tomu, aby se regenerovala sama. Celé ošetření může mít i charakter preventivní, kdy zamezíme vzniku vrásek hlubších, případně můžete pravidelně docházet na jakousi udržovací kúru, která vám pomůže si mladistvou pokožku udržet.

 Jaké benefity laser nabízí?

 Od nedokonalostí sice dokáže pleti pomoci i vhodně zvolená kosmetika, takovéto řešení však má svoje nevýhody. Představuje vysoké časové i finanční. Ráno nanesete dokonalý make-up, nicméně po zbytek dne si odbíháte na toaletu líčení zkontrolovat a přepudrovat se. Navrch se nehodí do extrémních podmínek. Horký letní den, výlet do přírody nebo na koupaliště? Původně dokonalá pleť záhy mizí s vrstvou kosmetiky. S tím je konec. Díky laseru může být vaše pleť nádherná sama o sobě.

Přestože je kosmetika stále vyhrazena primárně dámám, také pánové chtějí mít bezchybnou pokožku. Pro ně je laserové ošetření pleti naprosto perfektní variantou.

 Co všechno na vás čeká v Altos?

 Protože každý člověk je jiný, je odlišná i vaše pokožka. A trápí vás také specifické problémy. Podle nich vám na míru najdeme nejlepší řešení. Volit můžeme z  laserového resurfacingu, omlazení frakčním laserem CO2, laserovým odstraněním kožních lézí, laserovým odstraněním mateřských znamének, laserovou korekcí jizev za pomocí frakčního Co2 laseru nebo léčby pigmentace.

Tím pravým pro vás může být například laser Synchro Play Alexandrite nebo unikátní DEKA Motus AX. Ten využíváme především pro potřeby epilace. Ošetření s ním je časově nenáročné a hodí se pro každý typ pokožky, překážkou není ani ta opálená. Nemusíme zákrok ani tak často opakovat. Abychom dosáhli žádaného výsledku, stačí cca šest sezení. Oproti běžnému diodovému laseru, kdy na ošetření musíte přijít až dvanáctkrát, jde o značnou úsporu.  Dalším zařízením, které na klinice máme, je laser QS4. Ten efektivně odstraní nejen pigmentaci, ale také například tetování.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

e-Žena.cz

Related posts

Leave a Comment