Cestování 

Co s volným časem na Velikonoce?

Nevíte, co s volným časem o Velikonocích? Možná je na čase naplánovat jarní dovolenou plnou zasloužené relaxace. Při výběru místa se můžete nechat inspirovat Firmou na zážitky.

Kam za romantikou?

Romantický pobyt pro dva dává možnost zamilovanému páru zapomenout na každodenní starosti a užívat si jen jeden druhého. V malebné přírodě českých luhů a hájů si užijete romantické procházky a budete mít možnost věnovat se nerušeně sami sobě navzájem. V rámci romantických pobytů pro dva se můžete těšit na rozmazlování v podobě pestrých wellness služeb, lahodného jídla, které pro Vás připraví ti nejlepší šéfkuchaři i na luxusní ubytovací služby. Romantický víkend na Šumavě, lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva, noc v hotelu Imperial či život na ranči s nádechem romantiky jsou jen stručnou ukázkou toho, co vše lze najít v portfoliu Firmy na zážitky. Portfolio společnosti Allegria je připraveno tak, aby si z pestré nabídky wellness pobytů a romantických pobytů pro dva vybrali i ti nejnáročnější klienti.

Velikonoce plné wellness relaxace

Pokud si rádi čas od času dopřejete odpočinek v parní lázni, zajdete do finské sauny nebo jen tak bezmyšlenkovitě relaxujete ve vířivce, pak rozhodně nepřehlédněte kategorii zážitkové wellness pro dva zde www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/. Nechejte se hýčkat a rozmazlovat se třeba ajurvédskou masáží bylinkovými pytlíčky nebo thai beauty rituálem. Na romantickou atmosféru se lehce naladíte také během projížďky po Vltavě s horkou lázní. Kde jinde se Vám naskytne jedinečná příležitost kochat se pohledem na Prahu a přitom relaxovat v lázni horké až 38 C. Prožijte Velikonoce ve stylu romantiky a uvidíte, že rozhodně nebudete litovat.

Related posts

Leave a Comment