Bydlení 

Dětské postele – trendy v roce 2015

Rádi byste svým dětem pořídili moderní dětskou postel? Výběr je široký, nabídek je mnoho, ale jak pořídit tu správnou? Poradíme vám. Víme, co mají děti rády. Dětská postel nemusí být nuda, děti tam mohou mít své útočiště, kde si mohou v případě, že nebudou mít svůj den zalézt. Nejdříve si ale pojďme říct, proč je důležitá kvalitní postel a jak ji vybrat.

detsky-pokoj-sestava-baja

Kdy je čas na nákup první dětské postele?

První postel bychom měli dítěti pořídit v jeho cca 2 letech. V tomto období se často kupuje zkrácená verze postele pro dospělé, ale není to pravidlem. Nevýhodou zkrácené délky postele je hlavně to, že ji budeme muset za pár let vyměnit a tím zvyšujeme náklady na postel.

Na posteli pro dítě bychom neměli šetřit, i přesto, že jsou děti malé, potřebují stejně kvalitní spaní jako my. Neměli bychom šetřit ani na kvalitní matraci, kvalitní matrace se dnes dají sehnat i ve zkrácených verzích.

Jak vybrat rám postele?

Pro děti se hodí nejvíce dřevěný rám postele, většinou se využívá masivní dub, buk či smrk. Dřevěné rámy nemají ostré hrany, proto jsou pro malé děti vhodnější.

Jakou matraci do dětské postele?

Malé děti prospí více jak 40% svého života, proto bychom měli dbát na výběr matrace, nejvíce se pro děti hodí latexové matrace, matrace z biopěny nebo ze studené pěny. Matrace by měla být středně tvrdá až měkká. Matraci kupte raději ve specializované prodejně, kde vám s výběrem poradí. S matrací je dobré zakoupit i voděodolný chránič matrace pro případ noční nehody.

Jaké jsou trendy dětských postýlek v roce 2015?

Dětské postele jsou dnes krásné, často s velkým úložním prostorem, můžou tam mít i různá patra, skrýše, skluzavky a mnoho dalších vychytávek. Děti si jistě s těmito vychytávkami užijí mnoho legrace a budou do svého pokojíčku rády zvát i své kamarády. V tomto stylu se dají sehnat i patrové postele. K dřevěné posteli můžete doladit i nábytek, a dopřát tak své ratolesti i dětský nábytek z masivu. Dětský pokojík pak bude působit uceleným dojmem. 

Vybíráme pro vás

Zaměřili jsme se na komplexní nabídku, obchod, kde můžete sehnat vše na jednom místě z pohodlí vašeho domova. Kvalitní dětské postele nabízí INTENA – Dětské pokoje. Na webu INTENA – Dětské pokoje seženete jak kvalitní dětské postele, včetně matrací, tak i různé doplňky k postelím, jako jsou právě domečky, skluzavky a  mnoho dalších herních kousků a seženete zde i dětský nábytek z masivu. Pro inspiraci přikládáme i několik fotografií dětských postelí a dětského nábytku z masivu.

Ukázka dětské postele pro kluky

detska-postel-auto-formule-zluto-modra-kn-01 detska-postel-auto-hasici-kn-03

Ukázka dětské postele pro holky

zvysene-jednoluzko-domino-se-skluzavkou-d905s-rf-masiv-smrk

detska-multifunkcni-postel-s-uloznym-prostorem-90x200-swen-bila

Related posts

Leave a Comment