Zdraví 

Dobrým pitným režimem ke kvalitnímu pracovnímu výkonu

Pitný režim na pracovišti? Velmi zajímavé téma. V prvé řadě má zaměstnavatel dokonce ze zákona povinnost jej svým pracovníkům zajistit. Kvalitní pitná voda pak zvyšuje nejen pohodlí zaměstnanců ale také jejich výkonnost. Zaměstnanec, který trpí dehydratací, moc práce logicky neodvede. Tento problém může velmi snadno vyřešit automat na vodu.

Voda v barelu

Podívejte se na to takto. Ve chvíli, kdy se zaměstnanec velké výrobní haly potřebuje napít, je automat na vodu v barelech bezesporu tou nejrychlejší variantou. Odejít jen tak z pracoviště často není, mimo pauzu na oběd, možné. Barel o objemu 18,9l, který se na tento přístroj dává, je pak skvělý zdroj kvalitní pramenité vody.

Pro čerstvost pramenité vody je důležité, aby byla k odběrateli dodána co nejrychleji. Firma  Crystalis například dodává barel s vodou již do 7 dnů od stočení. To je obrovský rozdíl oproti klasickým baleným vodám, na které můžete narazit v supermarketech. Tyto PET lahve často velmi dlouho stojí ve skladu a následně i v regálech. Právě to kvalitu vody velmi ovlivňuje.

Pramenitá voda je jistota!

Pramenitá voda Crystalis je dokonce čepována z vlastní stáčírny. Firmě to pak umožňuje kontrolovat celý proces a především její kvalitu. I když je kohoutková voda také velmi přísně kontrolována, stále ovšem jde o vodu z povrchových zdrojů (obzvláště v případě velkých měst). Taková voda může být plná škodlivých látek a dezinfekčního chloru. Dlouhodobý příjem takové vody není pro lidský organismus nic dobrého.

Automat na barelovou domu je skvělým doplňkem pro váš domov i pracoviště. Své místo si rozhodně najde také ve větších průmyslových objektech. Pro více informací přejděte na http://crystalis.cz/.

Related posts

Leave a Comment