Architektura Bydlení Zajímavosti Zboží Zprávy 

Domácí vinotéky pro milovníky vína bez vinného sklepa

Jste milovníkem vína a nejraději byste vlastnili vinný sklep nebo alespoň sklípek? Ne každý má ale tuto možnost. Alternativou pro vás může být domácí vinotéka v podobě praktické chladničky na víno, která se vejde snad do každého interiéru. Jde o několikatisícovou položku, investice závisí na velikosti vinotéky, funkcích a výrobci. Pokud chcete lahve vína skladovat esteticky, správně a prakticky, určitě s po tomto kousku „bílého nábytku“ poohlédněte.

chladnička na víno

Optimální podmínky pro skladování lahví s vínem

Chladnička na víno skvěle poslouží i v menším podniku. Mezi top produkty patří například ty od LIEBHERR a Dunavox. Podmínky pro skladování lahví s vínem jsou stejné nebo dokonce ještě lepší než v klasickém vinném sklípku, protože je můžete snadno regulovat. U těchto chladniček je důležitá správná poloha lahví, teplota i vlhkost uvnitř. Korek nesmí vysychat, lahve nepřicházejí do styku s UV zářením a nejsou vystaveny vibracím. Výborné jsou především kompresorové vinotéky LIEBHERR. Mají nízkou spotřebu, vysoký výkon a nejsou hlučné.

Chladnička na víno LIEBHERR vás nadchne

Oblíbeným modelem je chladnička na víno LIEBHERR WKb 1812. Jedná se o kompresorovou vinotéku, která paří k energeticky nejúspornějším. Pojme až 66 lahví, které budou uskladněny kvalitně a vydrží zde velmi dlouho. Přes prosklené dveře na své lahve vidíte a můžete je mít vystaveny pro ostatní. Ve výbavě nechybí možnost nastavení teploty, uhlíkový filtr a vnitřní cirkulace vzduchu. K pohodlnému používání této domácí vinotéky pomůže i vnitřní osvětlení. Pokud máte děti, velmi oceníte dětskou pojistku. Tu totiž u mnoha dalších vinoték nenajdete. A pokud byste zapomněli dovřít dveře, upozorní vás na to zvuková pojistka. Zkrátka ideální model vinotéky do domácnosti i podniku.

Related posts

Leave a Comment