Finance 

Elektronická evidence docházky, která šetří čas i peníze

Jsou vaše jesle, školka či dokonce škole stále závislé na papírové evidenci příchodů a odchodů dětí ze zařízení? Nevíte, jakým jiným způsobem byste nahradili klasickou tužku a papír za moderní řešení? V tom případě mi dovolte představit vám náš počin, kterým je elektronická evidence docházky s názvem Dignus. Za z vaší nemilé povinnosti udělá příjemnou záležitost, která vám nezabere ani zlomek času, který byste věnovali papírovému zaznamenávání. Máte pocit, že je již nejvyšší čas na to, jít s dobou a posunout se do daleké budoucnosti? V tom případě s koupí tohoto multifunkčního systému rozhodně neotálejte.

Elektronická evidence docházky na bázi RFID

Víte, jakým způsobem funguje elektronická evidence docházky na bázi RFID? Prozradíme vám, že naprosto stejným způsobem, jako například kterákoli jiná čipová karta, kterou ve svém životě využíváte. Karta tedy funguje tak, že se přiloží na dané snímací zařízení, které je umístěno pod numerickou klávesnicí a příchod či odchod dítěte z dětské skupiny či dokonce vašeho zaměstnance okamžitě uvidíte. Papírové formě, které se drží ještě nespočet různých zařízení, již opravdu dávno odzvonilo.

Děti čipové karty milují

Nejen vám přiroste elektronická evidence docházky k srdci. Svůj odbiv vzbudí i u vašich nejmenších svěřenců, kterými jsou právě děti. Především ti se samotnou kartou cítí velmi dospěle a důležitě. Pípání jejich kartou je bude více než bavit. Nyní vás jistě napadá otázka, co když si dané dítě bude se systémem hrát, tak že se bude přihlašovat či odhlašovat několikrát za sebou? Tato otázka je na místě, a my na ni máme jasnou odpověď. Systém totiž bezchybně zaznamená pouze jedno jediné pípnutí a tím je to první, další pokusy během několika málo minut jednoduše zahodí. Vězte, že jednodušší už to být nemohlo.

Related posts

Leave a Comment