Finance 

Embosovaná karta

Embosovanou kartu budete určitě velmi dobře znát. Právě jste začali přemýšlet odkud? Tyhle momenty, na které si nevzpomínáte, obvykle nevěstí nic dobrého a jsou obvykle spojeny s nadměrným množstvím alkoholu a pořádnou dávkou ostudy. Opravdu ne, v tomto případě vás nemusí polévat pot při snaze si vybavit, co jste zase propásli.

Embosovaná karta je známá v souvislosti s těmi platebními. Její použití má řadu výhod. A to jak pro vás, tak i pro obchodníka. Ten nemusí vlastnit platební terminál. Takže s takovou kartou uspějete ve větším množství obchodů, což se vám bude hodit zejména na cestách do zahraničí. V případě, že se na příští dovolenou chystáte do amazonské džungle, asi bychom se tam uplatnit s jakoukoli kartou ovšem nezkoušeli.

Embosovaná karta

Nezbytné údaje z toho typu karty stačí sejmout mechanickým zařízením, kterému se říká imprinter nebo lidově též žehlička. Jsou totiž na ní vyhotoveny tzv. embosingem. To znamená, že jsou plasticky vyraženy. Navíc mohou být opatřeny také zlacením. To zaprvé potřebné prvky zvýrazní, ale samozřejmě jde i o funkci estetickou. Zmíněná technika zkrátka vypadá velmi efektně. A ani nemusíte patřit k potomkům neblaze proslulého Harpagona, abyste měli tento kov v mimořádné oblibě.

Už jsme vám vysvětlili, jak se tyto produkty vyrábějí. Teď je nejvyšší čas ztratit pár slov i o tom, kdo je vyrábí. Nejen embosované platební karty pro vás zajistí 4-card. Všichni mají rádi něco navíc, takže co můžeme v tomto směru nabídnout my? Patříme mezi přímé výrobce. Což znamená, že se s patřičnou péčí postaráme o kompletní proces vzniku. Přestože naše kartičky máme rádi, do světa je vypustíme záhy. Bude-li jich méně než tisíc, vstříc samostatnému životu se vydají už během jediného dne. Pokud jich má být více, u nás zůstanou jen o den déle. Potom už poputují k vám. Buďte na ně hodní, prosím. Ocení, když se k nim budete chovat jako k drahému pokladu. Ačkoli vaše kapsa je bude vnímat naštěstí jako velmi levné. Dokážeme totiž minimalizovat náklady na jejich tisk. A k tomu od nás dostanete zdarma vzorkovou kartu. Nad ní si ještě můžeme ujasnit vaši představu o tom, jak má vypadat výsledek. V případě, že by nevyhověla, předěláme ji a vynasnažíme se splnit veškerá vaše přání. Pokuste se v tomto bodě nezačít prahnout po soukromých tryskáčích, vilách v Karibiku a jiných podobných proprietách, to opravdu neumíme. Jinak toho ale dokážeme dost, na důkaz sledujte náš Facebook a Instagram.

Related posts

Leave a Comment