Cestování 

EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA – OTEVŘENOST VÁM POMŮŽE OBJEVOVAT VLASTNÍ TĚLO

Máte rádi svoje tělo a zajímáte se proto, jaké erotické masáže Praha může nabídnout?

„Nezastírám, že mám rád intimitu, doteky. Možná to souvisí s tím, že u nás v rodině jsme mluvili otevřeně o všem. Netrpím přehnaným ostychem.“ říkáte si sebejistě. Erotika je pro vás něco naprosto přirozeného. Umějte si vychutnat intimní masáže.

Problémy pramení z toho, že nedokážete přijmout sami sebe

Možná vás láká představa pomáhat lidem. Co třeba zkusit ulevit jim formou doteků? Víte, že spousta problémů v partnerství a sexu pramení z toho, že člověk nedokáže mít rád sám sebe a přijmout své tělo? Právě proto jsou erotické doteky tak důležité. „To by bylo fajn umět. Dá se to někde studovat?,“ ptáte se zvídavě. Samozřejmě existují různé kurzy.

Na nesympatické lidi je obtížné se napojit

Absolvujete masérskou přípravu a jste nadšení. Nakonec ale zjistíte, že bude nejlepší, když zůstanete u praktikování těchto aktivit jenom se svojí partnerkou nebo partnerem. „Je pro mne obtížné napojit se intimně na ostatní lidi, když mi nejsou sympatičtí. A samozřejmě nemůžete někoho odmítnout, když k vám přijde,“ řeknete si, a proto vyjádříte obdiv erotickým masérkám.

Erotické masáže Praha – Jak probudit zablokovanou energii?

„Masérky jsou profesionálky, krásné ženy, které umí pracovat se svým tělem a sexuální energií. Dokonale znají erotogenní zóny.“ taková je vaše vlastní zkušenost. Samozřejmě musí masérky být starší osmnácti let. Kdo by nabízel služby nezletilých dívek, dopouští se trestného činu a může dopadnout jako podnikatelka zde. Pokud se cítíte zablokovaní, v posteli vám to s partnerem či partnerkou nejde, masáž erotickými dotyky je cestou, jak v sobě probudit energii.

Vztah k vlastnímu tělu nesmí být tabu

Spousta žen i mužů často nemluví o svých intimních prožitcích, dotecích a problémech ani se svými partnery. Mají pocit, že by se jim třeba vysmáli, stydí se ukázat, co se jim líbí, a přitom je to něco naprosto přirozeného. Vy to chápete a možná už znáte i důvod: „V málokteré rodině panuje otevřenost. V mnoha rodinách intimita neexistuje, je to tabu. A to je chyba.“

Srdce na dlani je cestou k zážitku

Ze zkušeností už odhadnete leccos. Nehrajete si na žádné experty nebo rádce, jste obyčejní lidé, jakých běhá po světě tisíce, jenom ke všemu přistupujete s otevřeným srdcem a myslí. Takový přístup je důležitý i v poznávání svých erotogenních zón. Pomůže k silnějším prožitkům, nabídne vám nové zkušenosti. Jak se uvádí v tomto textu, dokáže i zlepšit zážitek z milování.

Naučené vzory stále přetrvávají

Ve spoustě lidí, hlavně starší generace, přetrvává od mládí naučený vzor, že zájem o intimitu je něco špatného. „Když nás matka viděla, že se se sestrou objímáme, hned nám řekla: Proč se zase muchlujete? Běžte raději dělat něco pořádného. My jsme si ale prostě jen chtěli vzájemně vyjádřit, že se máme rády.“. Něco jako masáže spojené s erotikou byly pro ni nepředstavitelné.

Když chybí umění sdílet

Vychutnávání doteků ale nemusí fungovat ani tam, kde je třeba nahota běžná. Ve skutečnosti tam totiž chybí sdílení prožitku. Masér nebo masérka se často setkávají s tím, že jí lidé říkají: „Teprve s vámi jsem se o tom odvážil/a mluvit.“ A najednou se jim rýsuje cesta osobního rozvoje. A i o tom intimní doteky jsou. Objevování vlastního potenciálu.

Dotyky mohou být nádherné

Proč to někdy nejde? „Ještě nedávno jsem na sebe nenechala ani šáhnout,“ možná jste takovou větu vyslovili i vy. Třeba proto, že vás formovalo prudérní prostředí, kde se podobné věci jako erotika považovaly za něco téměř ďábelského. Dnes se krůček po krůčku seznamujete se svým tělem a díky intimním dotekům zjišťujete, jak nádherné to může být.

Related posts

Leave a Comment