Bydlení 

HEDE – specialista na litinová krbová kamna

Aktuálním tématem je vytápění, které na fakturách za energie zastupuje největší položku. Nicméně, neustupujícím trendem je zdražování komodit (elektrické energie a zemního plynu), které se k vytápění používají. Domácnosti hledají alternativní řešení a nachází ho právě v krbových kamnech, neboť dřevo je nejlevnější zdroj tepla a má vysokou výhřevnost. Na současném trhu působí spousta společností, která se zabývá výrobou a instalací krbových kamen. Abychom vám usnadnili hledání, dovolujeme si vám představit společnost hede kamna s.r.o., specialistu na litinová krbová kamna.

Scan-Line 70 - hede kamna

Při výběru krbových kamen byste měli brát v potaz několik důležitých parametrů. Pokud bychom nyní odsunuly technické parametry a výkon na druhou kolej, měli byste se zaměřit na výrobní materiál. Stěžejním produktem v portfoliu specializované společnosti hede kamna s.r.o. jsou litinová krbová kamna, která se vyznačují mnoha přednostmi.

Litinová krbová kamna

K výrobě krbových kamen se používá spousta materiálů, přičemž neocenitelné vlastnosti má litina. Jedná se o prvotřídní materiál, který zajišťuje rovnoměrný výdej tepla. Nespornou výhodou je, že akumuluje nemalé množství tepla a produkuje ho i poté, co krbová kamna vyhasnou. V interiéru bude příjemné teplo po celou noc, aniž byste vstávali přikládat.

Neustále se rozrůstající firma hede kamna s.r.o. nabízí litinová krbová kamna za atraktivní ceny. Ačkoliv je nyní hlavní sezóna krbových kamen, ceny jsou v porovnání s konkurencí velice příjemné a nízké. Vybrat si můžete z pestré škály výkonů, přičemž k dostání jsou krbová kamna o výkonu 3, 4, 5 či 6 kW. Pakliže se v tomto segmentu neorientujete, s výběrem vám pomůže odborný personál.

Krbová kamna se liší také svým designem a provedením. Váš obývací pokoj mohou zdobit krbová kamna na nožičkách, nízká i se spodním dřevníkem. Velké popularitě se těší také závěsná krbová kamna, která modernímu interiéru vtisknou punc originality.

Prosklení krbových kamen

Doporučujeme investovat do krbových kamen, které disponují prosklenou plochou. Zatímco za okny bude padat sníh, můžete se uložit na pohovku a sledovat plápolající oheň a poslouchat praskající dřevo. To je skutečné kouzlo kruté zimy.

Produktové portfolio společnosti hede kamna s.r.o.

Litinovými krbovými kamny nabídka společnosti hede kamna s.r.o. rozhodně nekončí. Tato odborná firma vám vyhoví i v případě, že budete shánět krbové vložky, venkovní grily či příslušenství ke krbovým kamnům. Nabídka krbových kamen je rozdělená podle způsobu vytápění, tedy na dřevo, plyn, uhlí či pelety.

Využijte služeb společnosti, která má na poli s krbovými kamny dlouholeté zkušenosti, www.hede-kamna.cz. Budete spokojení se vstřícným přístupem personálu i pestrým produktovým portfoliem.

Related posts

Leave a Comment