Bydlení 

Hitem mezi svatebními dary se staly unikátní garážová vrata!

Poslední dobou se stále častěji setkáváme s netypickými svatebními dary. To, co si ale novomanželé oblíbili v letošním roce, by asi čekal málokdo. Nechávají si potisknout garážová vrata. A to zdaleka není jediná kuriozita z oblasti bydlení, která se vyskytla v přáních novomanželů.

Tisk na garážová vrata

Začalo to u technologické novinky jedné české firmy vyrábějící garážová vrata. Ta totiž se svou světově unikátní metodou tisku na garážová vrata nabízí neomezené možnosti a varianty tištěných motivů. Toho se chytli snoubenci a jako svatební dar si přáli osobitý obrázek na svou garáž. Díky sociálním sítím se tento nápad tak rozšířil, že již dnes novomanželé často jako dar dostávají jedinečně vytvořená vrata dle svého přání. Zda se tisknou i fotky tchánů a tchyní, ale nikde uvedeno není.

Venkovní žaluzie zažívají boom

Dalším nečekaným přáním z oblasti bydlení, který si prý novomanželé pro svou společnou cestu přejí, bývají elektricky ovládané venkovní žaluzie. Zřejmě si v dnešní době výstavby satelitních městeček chtějí lépe chránit své soukromí. Nebo si ještě pamatují, jak po sobě jejich rodiče křičeli, kdože bude umývat žaluzie letos. Možná také nechtějí věčně opravovat utržené vodicí šňůrky u klasických žaluzií? Ať je důvod designový nebo osobní, žaluzie se také umístily mezi svatebními dary.  

Design? Soulad? Dveře v jednom odstínu.

Poslední kuriozitou mezi svatebními dary jsou pak jednotně sladěné vchodové dveře a garážová vrata. Chápeme, že pořízení kvalitních vchodových dveří není levná záležitost, nicméně je vhodné, když je design garážových vrat a vstupních dveří do domu stejný.

Tak co, přidáte se také mezi tyto „odvážlivce“, kteří vyměnili klasické kávovary, toustovače a parní hrnce za něco opravdu užitečného?

Related posts

Leave a Comment