pro Ženy 

Hydratace pleti – spreje pro krásu i zdraví

Odevšad se na nás valí, jak důležité je pečovat o své zdraví. Jezte zdravě, pijte zdravě, sportujte – nejraději denně… Nekuřte, nepijte alkohol a choďte na dlouhé procházky. Dodržujte pravidelný pitný režim. K tomu se samozřejmě vztahuje i to, jak o své tělo pečujeme zevně, tedy jak se staráme o svou pleť a pokožku. Televizní reklamy nás ubezpečují, že naše pleť musí být hydratovaná, aby si zachovala po dlouhou dobu mladistvý vzhled. Je to vlastně logické – suchá pleť vytváří vrásky a ztrácí zářivou barvu. Proto existuje na trhu spousta kosmetických přípravků, které našemu obličeji přinášejí vláhu a působí jako elixír.

I produkty řady YVY® PURE splňují tento zásadní úkol. Jejich osvěžující sprej na obličej je vyroben pouze na přírodní bázi, neobsahuje tedy žádné chemikálie. Základem je čistá voda, kterou si rozprašovačem můžete na obličej aplikovat, kdykoli chcete. Není třeba hlídat ani množství, ani časové rozpětí. Přirozená hydratace pleti je určitě to nejlepší, co můžete svému obličeji dopřát. Určitě je vhodná pro ženy i pro muže. Neuškodí ani dětem, ačkoli jejich mladá pleť zvýšenou hydratační péči nepotřebuje.

Tento kosmetický přípravek se vyrábí v módním designu, vypadá elegantně a skvěle se hodí do dámské kabelky, protože je zhruba velikosti běžného mobilu. Muži jej snadno přibalí do příručního zavazadla mezi svoji pánskou kosmetiku. Až si hydratační spreje vyzkoušíte, třeba je zvolíte i jako dárek pro své přátele a známé. Protože zde nevolíte speciální vůni ani žádnou oblíbenou barvu, nemůžete takovým dárkem nic pokazit. Naopak. Budete překvapeni, jakou radost takový dárek udělá. Lze ho jen doporučit.

 

Produkty YVY® PURE lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

 

Related posts

Leave a Comment