Bydlení 

Interiérové dveře doladí každý pokoj

Rozhodla jsem se do bytu položit novou podlahu a nově vymalovat? S podlahou a rámem oken by měly také ladit interiérové dveře, proto bylo dalším krokem vyměnit i je. Neumím se v nepřeberné nabídce orientovat a tak jsem oslovila několik společností se žádostí o nabídku interiérových dveří a konečnou cenovou kalkulaci.

Interiérové dveře od DVEŘE Pb s.r.o.

Česká firma  DVEŘE Pb s.r.o. naprosto přesně pochopila moje požadavky a dodala mi nejen konečnou cenovou kalkulaci, ale také jsem si mohla přijít prohlédnout vybrané typy dveří přímo na prodejnu. Výběr je vskutku bohatý a tak není snadné se rozhodnout.

Vypravila jsem se na prodejnu, kde se mi věnoval zkušený pracovník, který přesně věděl, jak mi pomoci. Hravě si poradil i s výběrem výplně dveří a celkovým designem. V ceně byla započítána také doprava a montáž. Nejprve pracovníci firmy zaměřili dveře u mne doma, nebyla jsem si jista, zda jsem uvedla správné rozměry.

Interiérové dveře
Interiérové dveře

Líbil se mi ochotný a chápavý přístup pracovníků firmy, že ne každý je odborník a tedy jsem si občas nevěděla rady. Zaplatila jsem vybrané dveře a v dohodnutém termínu mi skutečně parta chlapů přijela vyměnit ošklivé dveře za krásné nové prosklené dveře. Pracovníci provedli montáž skutečně rychle, poradili mi jak dveře udržovat, abych prodloužila jejich životnost a nabídli mi další příslušenství.

Interiérové dveře i na webu

Jako velkou výhodu bych mohla uvést webové stránky s bohatou nabídkou, kamennou prodejnu i rychlou odezvu na dotazy. Chtěla jsem kvalitní interiérové dveře za přiměřenou cenu, včetně vhodného kování, což jsem dostala v relativně krátkém čase. Chcete-li profesionální přístup, nízké ceny, záruční i pozáruční servis a také montáž dveří od odborníků, pak rozhodně navštivte stránky nebo prodejnu firmy DVEŘE Pb s.r.o., rozhodně nebudete litovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

I-články Facebook Like
  • 4
    Shares

Related posts

2 Thoughts to “Interiérové dveře doladí každý pokoj”

  1. […] Vinylové podlahy prodej, to není jediná specialita firmy DVEŘE Pb s.r.o., to je znát už z názvu. Dveře, a to i bezpečnostní, včetně zárubní a různého příslušenství, jsou druhou hlavní parketou této ryze české společnosti, u které se vám bude velmi příjemně nakupovat. Široká paleta podlah Vinyl Floor Forever vás nadchne, stejně jako pro zákaznický přístup. Sami nebudete nejen na výběr vhodného typu a designu, ale ani na realizaci. To vám jistě dodá odvahu konečně se vrhnout do rekonstrukce. […]

  2. […] se již rozhodneme pro koupi vinylové podlahy, tak budeme asi řešit dilema, zda si ji položíme sami nebo si pokládku necháme provést […]