Bydlení Zboží 

Jak na moderní a reprezentativní kancelář?

Určitě znáte rčení, že šaty dělají člověka. Stejné rčení platí i o nábytku a kanceláři. Spousta z nás tráví v práci většinu dne, a proto je důležité vytvořit si příjemné pracovní prostředí. Moderní kancelář musí splňovat naše nároky, ale současně by neměl být opomenut aspekt funkčnosti a ochrany zdraví. Jak docílit účelné, praktické, ale přitom komfortní kanceláře?

kancelářský nábytek

Než začnete se zařizováním kanceláře, měli byste si ujasnit její účel. Potřebujete být v pracovní době kreativní, nebo vaše zaměstnání vyžaduje spíše dlouhodobé soustředění? Budete v místnosti sami či s kolegou? Je kancelář oddělená nebo open space? A budete v kanceláři přijímat návštěvy? Odpovědi na tyto otázky výrazně ovlivní výběr kancelářského nábytku.

Kancelář, ve které se budete soustředit

Pokud se potřebujete v práci co nejlépe soustředit, kancelářský nábytek by měl být funkční, nenápadný a neměl by odvádět pozornost. Ideálním řešením je nábytek v přírodních barvách, případně v odstínech šedé a hnědé. Pokud do kanceláře neproniká dostatek přirozeného světla, je nezbytné zajistit umělé světlo. Čím více světla, tím méně jsou oči unavené.

Dominujícím prvkem kanceláře je bezpochyby pracovní stůl, který by měl být dostatečně prostorný. Můžete na něm mít kromě počítače i potřebné papíry, dokumenty, kalendář, poznámky apod.

Variabilní kancelářský nábytek umožňuje snadné změny v uspořádání. Každý preferuje u své práce něco jiného. Moderní nábytek bude chloubou pracovny a díky němu budete mít vše k práci potřebné na dosah ruky.

Komfortní židle a křesla

Nenahraditelnými součástmi kanceláře jsou pracovní a kancelářské židle. V této oblasti byste měli být maximálně nároční, protože se jedná i o vaše zdraví. Kancelářská židle vám musí vyhovovat ve všech ohledech – materiálem, výškou opěradla, vzhledem i cenou.

Moderní kancelářský nábytek vyrábí a prodává společnost myHM design s.r.o., která má více jak desetiletou historii. Poskytuje bezplatnou dopravu při objednání zboží nad 5 000 Kč.

Related posts

Leave a Comment