Ekonomika Finance 

Jak se dostat k penězům?

Když se podnikateli nevede, má to tento složité. Protože k tomu, aby se uživil, a rovněž k tomu, aby udržel firmu v chodu, tento musí sehnat peníze. A to pochopitelně často nemalé peníze. Protože si možná dokážete představit, že provoz nějaké té firmy není rozhodně levná záležitost, a pokud je taková firma větší, pak už teprve ne.

Ovšem kde se dostat k oněm penězům, jichž by bylo k přežití firmy zapotřebí? Takové její majitel vesměs nemívá po kupě. 

Nejednou je jediným možným řešením půjčka. Protože jedině s její pomocí se dají potřebné finance sehnat poměrně rychle a v dostatečném množství.

Ovšem to vlastně jedině v případě, že je žádající podnikatel dostatečně solventní. Že má vysoké příjmy, registry dlužníků bez záznamu, že se může pochlubit skvěle vypadajícím daňovým přiznáním a dosud není zadlužený až po uši.

Ovšem kolik takových mezi podnikateli v nesnázích je? Troufnu si tvrdit, že naprosté minimum. Protože než se nějaký podnikatel k nejdůležitější půjčce rozhoupe, většinou nějakou dobu živoří, dotuje to ze svého, má-li na to, půjčuje si, kde se dá,… A pak už nemívá čím dalšího poskytovatele oslnit. A tím pádem mívá smůlu.

Ovšem chce-li se pronásledování smůlou vyhnout, je tu pro něho k dispozici hypotéka bez příjmu. Půjčka, u níž uspěje i někdo s opravdu závažnými problémy. Protože tady jsou podmínky získání vlastně ideální. Jistě, i zde je třeba dát nějakou záruku, že bude vše vráceno, což v tomto případě znamená dání žadatelovy nemovitosti po dobu trvání půjčky do zástavy, i zde určitě padne otázka, má-li žadatel z čeho splácet. Ale pak už je to jenom samé pozitivum.

Žádá se tu pohodlně odkudkoliv přes internet, půjčka se schvaluje velmi rychle, smlouva neobsahuje žádné nástrahy, po jejím podpisu se peníze rychle převedou na žadatelův účet a lze je použít na cokoliv, co s uvedeným podnikáním nějak souvisí. Nic se neplatí předem, splacení dlužníkem je však možné předčasně a bez sankcí kdykoliv, pokud tedy člověku nevyhovuje dohodnutá doba splácení, jež se může protáhnout třeba i na tři desítky let.

A to ještě ani zdaleka nejsou všechna plus. Jak se můžete hravě přesvědčit i sami. Pokud by se vám nějaká taková pomoc hodila.

Related posts

Leave a Comment