pro Ženy 

Jak vybrat sponu na peníze?

Naditá peněženka vám nic neříká už jen z toho důvodu, že je pro vás příliš objemná a pro své rozměry se vám nikam nevejde? Snažíte se vyhýbat velkému množství různých zákaznických karet jen proto, že je sebou nechcete vláčet? Docela dobře vyžijete s několika bankovkami a jednou až dvěma platebními kartami? Pak přesně pro vás jsou spony na nošení cenností jako stvořené.

Spony na peníze jsou ideálním dárkem pro vyznavače minimalistického způsobu života

Spony na peníze jsou jako stvořené pro lidi vyznávající minimalismus, kteří při sobě chtějí mít vždy jen to nejnutnější. Jestliže vy sami podobný styl nevyznáváte, jistě máte v okolí někoho, pro koho je spona na peníze přesně tím pravým dárkem. Jejím hlavním účelem je udržet u sebe několik bankovek, případně s kreditní kartou navíc tak, aby držely na jednom místě a nerozlétaly se vám po kapsách či tašce. Spona na bankovky je velice praktickým doplňkem, kterým nejenže sepnete peníze a udržíte je v jednom balíčku, ale zároveň ji můžete přichytit i k okraji tašky a tak celý balíček udržet v rámci vašeho zavazadla na jednom místě stále při ruce.

Jak vybrat sponu na bankovky?

Na trhu jsou k mání rozmanité spony na bankovky z různých materiálů a povrchových úprav. Nejlevnější, které můžete sehnat, jsou kovové spony. Některé z nich mají dokonce integrované LED světlo pro lepší orientaci ve tmě. Mezi nejkvalitnější exempláře samozřejmě patří kožené spony na bankovky, které disponují nejvyšší životností a trvanlivostí. Kožená spona na bankovky a karty je také velice vkusným dárkem pro vaše blízké, kteří jistě ocení její krásu i praktičnost.

Využívání spony na peníze svědčí o ekologickém smýšlení jejího majitele

V neposlední řadě platí, že kůže je stále luxusním materiálem, který o svém majiteli vypovídá mimo jiné i to, že miluje kvalitní věci, které vydrží a nemusí každý rok kupovat nové vybavení. Což ve spojení s minimalistickým stylem spony na peníze svědčí o ekologickém smýšlení, kterému se příčí zbytečné plýtvání zdroji a surovinami.

Related posts

Leave a Comment