Bydlení 

Jaké jsou nejvyhledávanější řemeslné práce v Ústí nad Labem?

Tento článek zaměříme na oblast řemeslných prací a řemeslníků samotných. Jarní a letní období je totiž obdobím, kdy probíhají nejčastěji rekonstrukce domů a bytů. Logicky jsou tedy řemeslníci velmi žádaní. A jaké druhy řemeslníků jsou vlastně nejčastěji vyhledávaní? Zaměřili jsme se na Oblast Ústí nad Labem. Jaké profese jsou zde nejžádanější? 

Vévodí jednoznačně malíři

Malování interiéru v bytech a rodinných domech patří k nejčastějším druhům rekonstrukce. Provádí se vždy, když je zapotřebí změnit design interiéru nebo když starší barvy již začínají blednout. Jedním nepsaným pravidlem také je, že malovat v interiéru by se mělo alespoň jednou za 3 roky. Právě proto jsou malíři Ústí nad Labem nejvyhledávanějšími řemeslníky v tomto regionu. Zkušení malíři vám i pomohou s návrhem a řeknou vám nejnovější trendy v této oblasti. Jestli chcete vědět, jaké jsou v současnosti trendy v malování, čtěte ZDE.

podlahy2

 

Na druhém místě podlaháři

Rekonstrukce nebo výměna podlah je další velmi často prováděnou rekonstrukcí v bytech i rodinných domech v Ústí nad Labem. Ať už se jedná o pokládku koberce, realizaci plovoucích podlah, pokládání dřevěných a vinylových podlah, linolea nebo dlažby, velký vliv na výsledek a celkovou funkčnost má nejen kvalita samotné podlahy, ale také provedení prací. Stále častěji se domácnosti obrací na profesionály, takže i podlaháři Ústí nad Labem jsou velmi vyhledávanou profesí.

podlahy

 

Za třetí – natěrači

A třetím nejvyhledávanějším řemeslníkem v Severních Čechách jsou natěrači Ústí nad Labem. Ti se specializují na provádění interiérových i exteriérových nátěrů. V exteriéru se nejčastěji jedná o natírání okapů, plechových střech, fasád nebo ocelových a dřevěných konstrukcí. V interiéru natěrači nejčastěji provádí nátěry oken, dveří, radiátorů nebo nábytku.

podlahy1

 

Related posts

Leave a Comment