Služby 

Jazykové zahraniční pobyty jsou skvělou volbou

Jazykové pobyty v zahraničí jsou rok od roku oblíbenější. Vybrat si z nepřeberné nabídky je čím dál složitější.

Máte zájem prohloubit si jazykové znalosti nebo naopak se naučit od základů další jazyk? Jazykové zahraniční pobyty jsou ideální řešení, jak dosáhnout svého cíle.  Jazykové pobyty si můžete nastavit podle svých představ, kdy mimo běžnou výuku můžete absolvovat výlety, exkurze, večírky a společenské akce, kde se seznámíte s dalšími cizinci.

Jazykové zahraniční kurzy
Jazykové zahraniční pobyty

Studium jazyka v zahraničí je postaveno na komunikaci s rodilými mluvčími, kdy i ve třídě je pouze minimum čechů, abyste přišli do styku s rodným jazykem jen minimálně. Jste tak nuceni komunikovat v jazyce, který máte v úmyslu se naučit.

Výhodou pro ty, kdo se vypraví na jazykové zahraniční pobyty, je náhled do kultury, kuchyně i životního stylu země, ve které jazykový pobyt absolvují. Vypravit se na jazykové pobyty je možné do Anglie, USA, ale také do  Francie,  Španělska, na Maltu a velmi oblíbenou destinací je rovněž Kanada.

Jak si jazykové zahraniční pobyty vybrat?

Poté, co si ujasníte jaký jazyk a proč chcete studovat, určete si jaký způsob ubytování preferujete, agentura vám zajistí ubytování v hotelu či v hostitelské rodině nebo v apartmánu poblíž školy, kde budete studovat. Kolik času chcete svému studiu jazyka věnovat? Čím delší jazykový pobyt zvolíte, tím se toho více naučíte, ale zde je potřeba počítat s finanční náročností a proto je  důležitá  také otázka kolik chcete do jazykového pobytu investovat peněz. Study.cz vám zajistí jazykové pobyty, kdy ve třídě je maximálně 20 žáků. Díky tomu se vám mohou učitelé více věnovat. Rozhodně si odnesete víc než při studiu angličtiny v Praze ve velkém kolektivu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Svět-Ženy.cz

Tiskové-zprávy.eu

Related posts

Leave a Comment