Bydlení Služby 

Kdy využít automaty na vodu?

Mysleli jste si, že výdejníky na vodu jsou pouze záležitostí kanceláří, bank a dalších míst? Nedokážete si představit, na co by vám byla barelová voda ve vaší domácnosti? Čtěte dále a přesvědčíte se o tom, že tyto přístroje se dají použít skutečně kdekoliv. Ať už tedy potřebujete vodu do kanceláře, do provozní haly nebo domů, jste na správném místě.

Barel-samotny-236x360

Ne ve všech vodovodech se nachází opravdu kvalitní pitná voda. Ve vodovodním potrubí může dojít k nejrůznějším problémům, poruchám či procesům, jež mohou způsobit, že voda bude sice pitná, ale chuťově nepříliš dobrá. A právě v těchto případech je vhodné využít výdejníky vody. Jen řekněte sami, chtělo by se vám každý den vláčet domů balenou vodou z obchodu? Tahání těžkých lahví by vás jistě brzy omrzelo. A tento problém vám s výdejníkem vody odpadne. Barely s vodou mají totiž objem téměř 19 litrů a společnost Aquara vám je doveze domů, po celé České republice zdarma. Podmínkou je objednání alespoň dvou barelů, doručených na jedno místo. Aquara, to ale nejsou jen automaty na vodu. Nabízí také kvalitní kávovary. A pokud si objednáte výdejníky na vodu, nemusíte už plýtvat vodou z vodovodu čekáním, až voda odteče na požadovanou teplotu.

Automaty na vodu disponují většinou dvěma kohoutky, jedním teče voda studená, druhým ohřátá až na 95 °C.

Dodávaná pramenitá voda je navíc vysoce kvalitní. Pramenitá voda Svatojánský pramen či ledovcová voda Aqua Angels jsou často vyzdvihovány pro svou lahodnou chuť. Společnost Aquara je jako jediná v ČR držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2009.

Pokud tedy potřebujete zásobovat svou domácnost, firmu nebo provoz kvalitní vodou, watercooler, jak se výdejníkům vody velmi často říká, je tím nejlepším zdrojem barelové pramenité vody. A společnost Aquara vám dodá nejen přístroj a barely. K automatu na vodu samozřejmě potřebujete také kelímky a další příslušenství, jež vám firma také dodá. A naprostou nutností je pak servis, údržba a sanitace zařízení, což vám Aquara zajistí pro všechny jimi dodané přístroje na vodu.

Related posts

Leave a Comment