Zajímavosti 

Kolik se prosází na velké sportovní akce?

Ve světě sportu se každoročně konají velké akce, na které se těší nejen sportovní fanoušci, ale i sázkové kanceláře. Rok 2018 je specifický v tom, že se kromě klasicky nejoblíbenějšího MS v hokeji uskutečnily Zimní olympijské hry a čeká nás ještě MS ve fotbale.

Foto: Stocklib

Nejvíce v kurzu je vždy MS v hokeji, letos jej překoná MS ve fotbale

Sázkaři milují velké sportovní akce, rok od roku sázkové kanceláře přijímají stále větší objemy sázek. Suverénně největší akcí, konanou každý rok, je Mistrovství světa v hokeji, na které v roce 2017 přijaly české sázkové společnosti okolo 1,25 miliardy korun. Pozadu ale nezůstávají ani známé tenisové grandslamy Wimbledon, Australian Open, Roland Garros a US Open.

Nadvládu hokeje a tenisu v roce 2018 doplnily rekordní Olympijské hry v Jižní Koreji, na které byly přijaty tikety v celkové hodnotě asi 850 milionů. Rozhodně největším sázkařským svátkem ale bude Mistrovství světa ve fotbale v Rusku, které bude chtít „zaútočit“ na dosud rekordní 1,9miliardový evropský fotbalový šampionát z roku 2016.

Táhnou i populární e-sporty, aktuálním hitem je Fortnite

Zapomínat ale nesmíme ani na stále se rozrůstající e-sporty neboli profesionální hraní počítačových her. Stále velmi hrané League of Legends, DotA či Counter-Strike: Global Offensive doplňuje v současnosti nejhranější a velmi zajímavá hra Fortnite: Battle Royale, která vyšla na všechny známé herní platformy zcela zdarma. U zahraničních sázkovek už se na turnaje v této hře dá sázet, do Česka určitě kurzová nabídka dorazí co nevidět.

I přes to, že za možnost zahrát si Fortnite nemusíte zaplatit ani korunu, vývojáři na ni enormně vydělávají díky tomu, že si za reálné peníze můžete dokupovat různá vylepšení. Vzhledem k tomu, že je hra dostupná i pro operační systém iOS, lze nákupy provádět i přímo z mobilu, což je nejrychlejší varianta. S příchodem verze pro Android se objem nákupů ještě mnohonásobně zvýší.

Lidé zkrátka upřednostňují rychlost a pohodlí, což platí nejen u hraní, ale i u sázení. Velmi pohodlnou variantou jsou například mobilní platby pomocí SMS, díky kterým máte peníze na účtu během pár vteřin a okamžitě je můžete poslat do hry doslova odkudkoliv, kde se právě s mobilem nacházíte.

Related posts

Leave a Comment