Finance 

Kromě úřadu práce zkuste i web Personalistka.cz

Hledáte práci? Pak jste pravděpodobně zaregistrováni na úřadu práce. To ale samo o sobě nestačí a jen část nezaměstnaných díky němu najde uplatnění. Nepočítejte s jeho pomocí na 100% a využijte i jiné možnosti, které se nabízejí. K nim patří inzerce práce na internetu, speciální servery s nabídkami práce, personální agentury a také „rozhození sítí“ ve vašem okolí. Už jste slyšeli o webu Personalistka? Může vám být ve snaze najít práci velmi nápomocný. Obraťte se na profesionály a zvyšte své šance!

Personalistka.cz
Personalistka.cz

Inovativní pracovní portál

Ano, úřad práce vám s hledáním pomůže, není ale všemocný. Vhodné je sledovat pracovní portály, například Personalistka.cz. Jde o mladý a inovativní portál zaměřený právě na trh práce a všechno, co s ním souvisí. Najdete zde desítky až stovky nabídek práce v různých oborech. Jsou přehledně uspořádány a vyhledávání je intuitivní. Zvládne jej běžný uživatel internetu.

Nabídky nejen ve vašem oboru

Hledat práci není nutno striktně hledat pouze ve vašem oboru a kraji. Je možné, že vás na Personalistka.cz zaujme nabídka z příbuzné nebo zcela odlišné oblasti. Co se týká lokality, pro dobrou práci může být nutno něco obětovat a někdo se za ní dokonce přestěhuje. Nevylučujte žádnou z možností.

Personalistka.cz pro všechny věkové kategorie

Hledání prací a brigád je na stránkách Personalistka.cz nezávazné, jednoduché a zdarma. Určeno je pro všechny věkové kategorie: studenty, čerstvé absolventy, lidi bez práce i ty, kteří chtějí stávající zaměstnání vyměnit za lepší. Nějaký ten přivýdělek nebo práci si zde možná najdou i senioři.

Vezměte svůj osud do vlastních rukou

Úřad práce nezajistí zaměstnání každému. Vložte svůj osud do svých rukou a berte úřad práce spíše jako jakousi pomocnou instituci. Věnujte veškerý možný čas hledáním zaměstnání, vzdělávání se a zvýšení šancí na uplatnění. Úsilí se vám dříve či později vyplatí, možná i díky webu Personalistka.cz.

Related posts

2 Thoughts to “Kromě úřadu práce zkuste i web Personalistka.cz”

  1. Kája

    Personalistka.cz jsou zloději… jenom tahají peníze, vyhněte se jim obloukem..

Leave a Comment