Bydlení Zajímavosti Zboží 

Kvalitní nábytek do obývacího pokoje i ložnice

Vaše pohovka už má to nejlepší za sebou a vy byste ji proto rádi vyměnili za novou? Možná se vám čas od času stane, že u vás potřebuje někdo přenocovat. Prohlédněte si proto rozkládací sedačky na každodenní spaní, které vám v průběhu dne nabídnou příjemné posezení. Na noc je pak díky jednoduchému rozkladu rozložíte a nabídnete plnohodnotné dvoulůžko. Na pohodlí však myslete také ve své ložnici.

V čem tkví kouzlo pohodlí

Italské sedačky, které nabízí internetový obchod IBA Nábytek, má v sobě zabudované matrace, které jim dodávají naprosto nevídaný komfort. Kloubí nadčasový vzhled a pohodlnost. Vzhledem k tomu, že sedačky na každodenní spaní nabízí mnohem častější využití než jen na posezení, obsahují také částečně nebo plně snímatelné potahy, které je možné bez problém prát a udržovat tak sedačku v neustálé čistotě.

Tato sedačka se dokonale hodí nejen pro občasné přespávání, ale také pro ty, jejichž byt není dostatečně velký a obývací pokoj představuje zároveň i ložnici rodičů.

Postelové království

Jestliže však vaše bydlení svými rozměry dovoluje klasickou ložnici, nezbývá než nahlédnout na moderní postele, které uspokojí vaše představy o dokonalém odpočinku. Nabízí například elektricky polohovatelné rošty, zabudované osvětlení, místo pro odložení právě rozečtené knihy a v neposlední řadě také snímatelné potahy, které je možné prát na doporučenou teplotu.

Domácnost doplňte o křesla a netradiční kousky

Jak do obývacího pokoje se hodí designová křesla, která jsou však taktéž velmi pohodlná a prostorná. Skvěle se hodí pro ty, kteří chtějí do domácnosti s přírodními tóny vnést také trochu zářivých barev.

Chcete-li být ještě o trochu více extravagantní, neváhejte a prozkoumejte zámecký nábytek, který je taktéž v nabídce internetového obchodu. Vybrat si budete moci nábytek do jídelny, pracovny nebo do obývacího pokoje. S dobrým vkusem dokážete pěkně kombinovat moderní kousky se starožitnými a vytvořit tak vskutku originální domácnost.

Vybírejte na IBA Nábytek to, co vám padne do oka a bude mít praktické využití.

Related posts

Leave a Comment