Investování 

Láká vás koupě bezkontaktní či portálové myčky aut? Investujte do BKF CarWash

Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou mezi řidiči velmi oblíbené. Proto jsou tolik žádané a stále se úspěšně rozrůstají. Můžete se s nimi setkat u větších obchodních center, na okrajích měst, nebo třeba na frekventovaných silnicích. Protože se řidiči bez potíží obslouží sami, není potřeba, aby zde byli stálí zaměstnanci automyčky. Vše funguje snadno, spolehlivě, vlastníci automyček mohou pracovat na něčem jiném, třeba na jiném podnikání.

Proč bezkontaktní myčka aut od BKF CarWash?

Zařízení, která BKF nabízí, se pyšní stoprocentní spolehlivostí a uživatelským komfortem. Můžete si vybrat z mnoha doplňků, kterými můžete nadstandardně vybavit základní verzi. Tak budete umět vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Produkty BKF CarWash vznikají s myšlenkou na vaše zisky. Tedy aby automyčky fungovaly tak, abyste vy vydělávali bez nutnosti vkládat do myčky mnoho svého času.

Spolehnout se můžete nejen na bezporuchovost bezkontaktní automyčky, ale také na moderní technologie, které udělají spokojenými vás, majitele, ale i zákazníky. Ať už chcete základní verzi obohacenou o pár doplňků, nebo je ve vašem hledáčku bezkontaktní myčka aut se všemi doplňky, rozhodnutí je jen na vás. Systém vzdálené správy vám pomůže hlídat u myčky vše důležité.

Na výběr máte kontejnerovou myčku aut nebo modulární myčku aut. Nezávazně si můžete nechat spočítat cenovou nabídku za myčku se všemi doplňky, které byste rádi. BKF CarWash vám ji ráda zpracuje.

Co třeba portálová automyčka?

Další možností je portálová myčka aut. Inovativní portálová myčka BKF výborně doplní vaše fungující podnikání. Portál osloví všechny ty, kteří neradi používají samoobslužný systém. Zákazníci myček nejvíce volí bezkontaktní mytí, ale tu a tam využijí pro kompletní vyčištění portálové myčky. Výborně se doplňují.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz.

Related posts

Leave a Comment