Zprávy 

Let balonem, připravte se na jedinečné výhledy

Let balonem

Let balonem se stává stále oblíbenější zábavnou atrakcí a láká stále více zájemců. Jedná se o jednoznačně nejbezpečnější dopravní prostředek. Horkovzdušné balony jsou technicky nenáročné, a fungují na principu, který běžně neselhává. Připravte se na let balonem, uvidíte překrásnou přírodu z ptačí perspektivy a dozvíte se mnoho zajímavých a cenných informací o balonu, o českém letectví i o okolí.

https://www.youtube.com/watch?v=kX6goInID_g

Kde se koná let balonem

Pro let balonem si můžete vybrat z mnoha lokalit po celé ČR. V Moravskoslezském kraji můžete letět nad Javorovým vrchem, nad Třineckem, i nad Lysou horou. V Čechách patří mezi atraktivní lokality Český ráj, Karlštejn, Posázaví a nádherné okolní památky, rybníky, řeky, lesy, města Benešov i Sázavu, hrady Křivoklát či Konopiště, v nabídce je také hlavní město Praha.

Jak probíhá let balonem

Samotný let balonem trvá min. 60 minut, letí se rychlostí větru a po jeho směru. Trasu nejde naplánovat do detailu. Pro přistání jsou ideální louky poblíž silnice, odkud  vás odveze doprovodné vozidlo zpět na místo startu. Let balonem je perfektní zábava pro děti i dospělé, vyhnout by mu však měly děti do 3 let a těhotné ženy, které do balonu nesmí z bezpečnostních důvodů. Vyberte si z různých druhů letu, například soukromé i skupinové lety balonem, kotvené lety, jež jsou vhodné pro různé firemní akce a významnější události. Let balonem bude úžasným dárkem pro vaše blízké, skvěle se hodí jako svatební dar či netradiční překvapení. Kupte poukaz, který každého potěší. V případě, že je let připraven na konkrétní datum a počasí je nepříznivé, zdarma máte možnost výběru náhradního termínu pro váš let. V dohodnutém termínu se s pilotem sejdete na určeném místě, můžete mu pomoci složit balon a následně budete poučeni o pravidlech při letu balonem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

 

Related posts

Leave a Comment