Bydlení 

Malešický háj je rezidence s výhledem na Malešický les. Už zbývají jen poslední byty!

Koupě nového bytu, který se nachází v atraktivní lokalitě, je nepochybně snem mnoha z nás. Může být také zajímavou investici z pohledu zhodnocení financí. Malešický háj je přesně takovou rezidenční čtvrti, kde už zbývá ale pouze posledních pár bytů k prodeji. Pokud tedy máte zájem o koupi bytu v této lokalitě, která je doslova na dohled od Malešického lesa, určitě je dobré si pospíšit. Výhodou je velmi klidné prostředí, kdy přitom nemusíte dělat kompromisy, pokud jde o bydlení přímo v Praze.

Bydlete klidně, a přitom v Praze

Mnoho lidí v minulosti opustilo město a odešlo za pohodou a klidem. Faktem však je, že to znamená se vzdát nemalého komfortu a pro každého to zkrátka není. Také proto se dnes řada lidí, kteří učinili takovou zkušenost, do města znovu vrací. Rezidence Malešický háj vám umožní bydlet v Praze, ale přitom mít svou vlastní oázu klidu. Byty Praha 10 jsou zkrátka možností, kdy se nemusíte města vzdát. Je zde celkem 5 bytových domů, ve kterých je 107 bytů, což samo o sobě je nižší číslo, a to jednoznačně přispívá soukromí. Byty mají různé dispozice od 31 po 139 m2 a největší rozlohu nabídnou střešní penthousy, kdy máte celé podlaží pro sebe.

Byty vám také mohu nabídnout využití pro balkony, terasy, či předzahrádky, kde je možno užívat si skvělého propojení interiéru s exteriérem, což do bytu přináší pohodovou atmosféru. Jsou tady ale také technické prostory, které oceníte při každodenním životě:

  • Sklepní kóje
  • Garážová stání

Tyto technické prostory jsou v dolních podlažních bytových domů, takže nikterak neruší pěknou architekturu a obytné části budov. Podzemní podlaží nabídnou garážová stání pro 108 vozidel a představují tak dostatečnou parkovací kapacitu.

Vzdát se pohodlí nemusíte

Jak jsme tedy již zmínili, pokud je pro vás pohodové a klidné bydlení předpokladem pohodlného života, je rezidence Malešický háj skvělým řešením. Bydlení v pražských Malešicích znamená mít na dosah přírodu, ale zároveň také nebýt daleko od centra metropole, kde můžete být za pár minut. Kdykoliv si tak lze užít nakupování, příjemných restaurací nebo kaváren či návštěv kulturních akcí.

Related posts

Leave a Comment