Bydlení Zahrada 

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Také Vás přestává bavit neustálé horko, které Vás obtěžuje i doma? Ne pouze v hotelích, restauracích, hospůdkách či obchodních domech si pořizují markýzy pro poskytnutí příjemného posezení svých klientů. Novým trendem je si je pořizovat i do svých domů, na zahrady. Tento, stín poskytující výrobek, zařídí nejen příjemnou teplotu uvnitř domu, ale i ochranu před UV zářením, což je pro naše zdraví celkem podstatné.

markyza markyzy stin markyza markyzy stin stinici technika markyzy stin stinici technika

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Markýzy venkovní se dnes prodávají ve třech způsobech ukládání.
První je uložení klasické, kde se markýza navine na roletu a není nijak zvlášť chráněná proti dešti a větru. Druhé je polokazetové uložení, to je markýza, která se navine do boxu a je chráněna proti vnějším vlivům. A poslední je kazetové uložení, velmi podobné tomu polokazetovému, jen je markýza ještě kryta zespodu, tudíž se do ní jen těžko dostane nějaká ta nečistota. Kazetové markýzy tak patří mezi to lepší.

Většina markýz už má automaticky vodoodpudivou impregnaci v základním vybavení, ale stejně by neměly být vystavovány denně prudkému dešti. To by Vám na reklamaci asi horko těžko uznali.
Jedno z velkých plusů je, že markýza umožní zastínit interiér tak, aby nešlo do domů přímé, ostré světlo, ale zároveň není v místnosti tma jako při zatažení normálních rolet či žaluzií a krásně z okna vidíte ven.

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín, připlaťte si a nebudete litovat

U nákladnějších markýz s rozsáhlejším příslušenstvím se objevují i osvětlovací nebo topné panely, beroucí energii ze zabudovaných solárních panelů.

Markýza skvěle poskytne stín kromě Vás i usušeným květinám. A Vaši mazlíčci? Ti si stoprocentně raději vyberou chladnou dlažbu pod markýzou než rozpálený beton na přímém sluníčku. V případě citlivého zdraví či jiných rizikových faktorů, se díky markýzám ani vy nemusíte vystavovat nabízejícímu se úpalu a naopak, můžete si užívat příjemného prostředí.

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Related posts

Leave a Comment