Cestování 

Mexická restaurace Praha – uskutečněný sen nynějšího šéfkuchaře Rodriga

Než si začnete pochutnávat na vynikajícím mexickém jídle v některé ze tří mexických restaurací (restaurace Praha 1, restaurace Praha 2, restaurace Praha 3) v centru Prahy, měli byste vědět, že za všemi těmito podniky jedné mexické restaurace Praha stojí spousta snů, práce a lidských příběhů. Protože by vyprávění čtveřice zakladatelů vydalo na román, máte možnost stručně se s příběhem těchto lidí seznámit na internetových stránkách lasadelitas.cz. Můžete, ale nemusíte. Pokud to však uděláte, určitě vám bude mexické jídlo, které v některé z uvedených restaurací pojíte, ještě více chutnat.

Logem Las Adelitas se stal motiv květu

Nejen vynikající mexické jídlo, ale také unikátní kachlová výzdoba s motivem barevného květu, která dominuje interiérům mexické restauraci Praha 1, mexické restauraci Praha 2 i mexické restauraci Praha 3, vás vtáhne do nitra pravého Mexika. Je to totiž právě kachlová výzdoba s živými vzory, která vévodí mexické architektuře. A samotné kachle, které v interiérech Las Adelitas uvidíte, samozřejmě z Mexika skutečně pochází. Přijďte se tou krásou pokochat i vy!

Věhlasný drink z věhlasné mexické restaurace

Chtěli byste ochutnat nachlup stejnou margaritu jako na pláži na Yucatánu? V tom případě musíte rozhodně navštívit mexickou restauraci Las Adelitas. I když vám budou i jinde tvrdit, že umí namíchat tradiční mexický drink Margarita, ta správná, lahodná a vynikající chuť to rozhodně nebude. Vychutnávat si tento drink můžete i na firemních večírcích nebo narozeninových oslavách. Stačí si pro konání firemního večírku nebo narozeninové párty zarezervovat místo v některé ze tří mexických restaurací Las Adelitas, a pak už si jen firemní večírek Praha nebo soukromou oslavu pořádně užít.

Related posts

Leave a Comment