Bydlení Zboží Zprávy 

Moderní interiérové dveře

Interiérové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova

Interiérové, neboli vnitřní dveře tvoří díky častému používání důležitou roli ve vašem bydlení.
Výběr dekoru a prosklení má proto nejen estetickou, ale také praktickou roli. Interiérové dveře přímo rozehrávají hru světel a stínů ve vašem domě, bytě, ale také v kancelářích, restauracích, penzionech či hotelech.
Interiérové dveře a jejich úloha
Interiérové dveře slouží k oddělení místností, a to z několika hlavních důvodů. Mezi ně patří bezpečnost, hlučnost, prašnost a v neposlední řadě tepelně izolují, čímž šetříte za energie.Každý tip vnitřních dveří má svůj význam.
interiérové dveře domino
Kupujete nové interiérové dveře, na co se zaměřit?
Když kupujete nové interiérové dveře, zaměřte se samozřejmě na jejich rozměr, určete si materiál, povrchovou úpravu.Dveřní křídla si můžete vybrat v povrchové úpravě Enduro fólie, Rýhovaná fólie, Eco dýha laminovaná, Přírodní dýha, modifikovaná dýha nebo lakovaný povrch. Ale nesmíme zapomínat na barevné provedení a také na prosklení, to vše má vliv například na optickou velikost bytu či hlučnost. Interiérové dveře proto kupujte z rozvahou.
Prosklené interiérové dveře
Prosklené interiérové dveře projasní vaše bydlení a sníží náklady na svícení. Z velké části prosklené interiérové dveře doporučujeme tam, kde potřebujeme dostat více denního světla, tedy do obýváku, kuchyně, pracovny, nebo chodby, kde často okna zcela chybí. Často se užívají v moderních interiérech i do koupelen či na toaletu v kombinaci s matným sklem.
Do dětských pokojů se z bezpečnostních důvodů prosklené dveře moc nedoporučují, popř. jen s prosklenou horní třetinou či polovinou.
Co se týká dalších prostor v bytě, zde je již vše na výběru a vkusu majitele. Jen je potřeba myslet na to, že prosklené dveře nemají takové izolační schopnosti, jako dveře plné.
interierove-dvere-dartagnan-tondo-60-az-90-prosklene-prave-leve
Zámky
Také bychom si měli k interiérovým dveřím zvolit zámek. Na výběr mate zámek pro obyčejný klíč, WC zámek, nebo zámek s cylindrickou vložkou( FAB)
Kování
Ke každým dveřím patří kování včetně štítků a kliky, pomocí vhodného výběru lze dosáhnout celkově lepšího designu.
Dveřní zárubně
V neposlední řadě by jsme neměli opomenout dveřní zárubně, které by měly být ve stejné povrchové úpravě I dekoru jako interiérové dveře.
Pokud chcete ponechat stávající kovové zárubně, stačí si vybrat obložku kovové zárubně.
Jestlže právě prochází Váš  byt či dům rekonstrukcí nebo máte novostavbu, můžete si zvolit jak pevné rámové zárubně, tak i nastavitelné.
Veškeré tipy dveří a doplňků můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, věříme, že z naší pester nabídky si vyberete.
Pokud máte rádi vitráže tiffani, můžeme vám nabídnout i tyto dveře.

Related posts

Leave a Comment