Bydlení 

Mokré čištění koberců a čalounění

Koberce lidé vyrábějí a používají ve svých domovech již celá staletí. I když všichni dobře víme, že se jedná o věc, která dobře přitahuje prach a veškeré nečistoty, které se jen tak lehce nedají odstranit, tak je stále kupujeme a používáme. Netrapte se už nikdy víc kvůli tomu, že máte špinavý a zaprášený koberec. Zvolte si společnost čištění koberců Praha, která Vám koberec vyčistí tak dokonale, že několik měsíců bude koberec vypadat, jako by byl nový.

Carpet-cleaning

Našich výsledku jsme schopni docílit díky několika faktorům: Používáme pokrokové a účinné stroje, které ve své kategorii jen stěží najdou konkurenci. Dále do těchto strojů aplikujeme speciálně vyvinutý čistící prostředek, který se zcela rozpustí a dokáže koberci dodat regenerační látky, díky kterým vypadá jako nový. Třetím faktorem je, že máme k dispozici zaměstnance, kteří své práci opravdu rozumí. Celý proces čištění probíhá mokrou cestou, a čisticí efekt je opravdu hloubkový. Mokrý způsob čištění koberců a sedaček je odborníky považován za nejefektivnější.

Nově jsme vytvořili pobočku rovněž ve městě Brno, kde nás na internetu najdete jako Čištění koberců Brno. Kvalita našich služeb je stejná jako v hlavním městě. Jelikož má čalounění podobnou strukturu, jako mnohé koberce, tak zároveň čistíme sedačky, nejrůznější křesla a v neposlední řadě i židle nebo autosedačky. Ceník, který jsme pro Vás připravili je velmi příznivý. Objednávky přijímáme již od 350 Kč, a pokud bydlíte v Brně nebo Praze, tak si za dopravu nebudeme účtovat ani korunu. Důvodem, proč jsme schopní nabídnout v porovnání s konkurencí je fakt, že máme stále více klientů, a tudíž i větší zisky, díky kterým si můžeme dovolit zlevňovat naše služby. Zároveň se i snažíme o to, abychom u nás měli nejmodernější vybavení.

V moravské metropoli je navíc k dispozici pro všechny zájem půjčovna čističů koberců Brno, kde lze zapůjčit profesionální stroje na mokré čištění každý den včetně víkendů a svátků. Po telefonické domluvě je možno si pro stroje přijet i ve večerních či brzkých ranních hodinách. Pro dotazy a informace nás kontaktujte na zákaznické lince či zákaznickém e-mailu: info@cisteni-kobercu-brno.com

 

 

Related posts

Leave a Comment