Finance 

Nebankovní půjčka rychle a pohodlně přes SMS

K tomu, abyste potřebovali rychle půjčit peníze, stačí opravdu málo. V jeden čas se vám pokazí pračka i lednička a na to, abyste ještě zaplatili také nájem a energie, vám již peníze nezůstanou. Do takové situace se může dostat každý, komu se nepodaří v předstihu našetřit tolik peněz, aby všechno zvládnul. Půjčit si peníze je v současné době běžné a navíc i pohodlné řešení finanční situace.

Rychlá půjčka vyřeší vaše nesnáze s penězi

K vyřízení úvěru vám bude stačit pouze připojení na internet prostřednictvím vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Ani nebudete muset čekat někde v řadě, protože žádosti o úvěr se přijímají po dobu 24 hodin. Přesto, chcete-li mít peníze co nejdříve na úctě, měli byste pro vyřízení žádosti o půjčku volit raději pracovní dobu mezi 9 a 18 hodinou. V tento čas totiž ke schválení online půjčky často stačí pouhých 15 minut, abyste měli peníze už na úctě a mohli s nimi začít pracovat.

Na jak dlouho si můžete peníze půjčit

Rychlá půjčka se hodí na krátkodobé překlenutí nedostatku finančních prostředků. Při registraci žádosti o půjčku se rozhodujete, na jak dlouhou dobu chcete peníze půjčit. Respektive, za jaký čas jste schopni finance firmě vrátit zpět. To je velmi důležité si rozmyslet, protože o prodloužení splatnosti můžete sice požádat a je vám vyhověno, ale platíte za to poplatek včetně úroků z prodlení. Na výběr tedy máte lhůtu splatnosti dlouhou od 7 do 30 dní. Výhodou půjčky nebankovní také je, že nepotřebujete mít žádného ručitele. Zato však musíte předložit svůj příjem, takže tato půjčka je vhodná spíše pro pracující ve věku od 20 do 68 let.

Důležitá ochrana spotřebitele

Abyste nenaletěli nějaké vychytralému podvodníkovi nebo dokonce lichváři, existuje od roku 2016 nutnost vlastnit licenci pro poskytování úvěrů od České národní banky. Jedná se ve skutečnosti o ochranu spotřebitele. Proto neváhejte nebankovního poskytovatele půjček požádat o předložení této licence, protože chráníte sami sebe.

Related posts

Leave a Comment