Auto Moto 

Nejlepší péče o váš vůz – Automyčka Express

Pokud patříte k těm, kteří chtějí svému plechovému miláčkovi dopřát tu nejlepší péči, určitě uvítáte tip na efektivní, avšak šetrnou automyčku. Najdete ji v mnoha větších nákupních centrech, především v Praze, a její nabídka vás potěší v mnoha ohledech. Jmenuje se Automyčka Express a specializuje se na ruční mytí vozů.

Nevýhody automatické automyčky

Ne vždy je mytí auta tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Ano, myčku s kartáči najdete u mnoha benzinových stanic, ale má to háček: kartáče nemusí být k laku nijak zvlášť ohleduplné a nezřídka se stane, že jej viditelně poškodí. Proto se tento styl mytí nedoporučuje příliš často. Vy ale určitě chcete mít svůj vůz nablýskaný pořád.

Automyčka Express
Automyčka Express

Do obchoďáku umýt auto?

Co s tím? Mýt auto sami ručně? Ne každý na to máš čas a prostor. Do obchoďáku ale určitě jezdíte a tuto návštěvu můžete spojit s umytím vozu. Necháte jej v Automyčce Express po dobu, kdy si vyřizujete pochůzky, nakupujete nebo si zajdete na jídlo. Poté si jej vyzvednete a můžete pokračovat ve svém programu.

Jednoduchý, avšak efektivní princip

Automatická myčka je jen chabou náhradou za precizní ruční mytí, proto je Automyčka Express tak oblíbená. Je geniální tím, jak do praxe dokázala uvést zdánlivě jednoduchý princip a tradiční kvalitní ruční práci i v moderní přetechnizované době. Spojuje příjemné s užitečným. Během nákupu je o váš vůz postaráno, místo aby jen tak postával na parkovišti, to vše ručně a s nejvyšší pečlivostí.

Co vše vám v Automyčce Express nabídnou

I nejlevnější verze mytí v Automyčce Express stojí za to. Zahrnuje šamponování, ruční mytí bioaktivní pěnou a ruční sušení. Na autě nenajdete vynechaná místa, šmouhy, zbytky hmyzu nebo dokonce čerstvé škrábance. Žádní nepříjemné překvapení se konat nebude, pouze příjemné. Zkrátka nezůstanou ani vnitřní hrany dveří a prahy, které automatická myčka nemá šanci vyčistit. K oblíbeným službám patří nejen péče o lak ve formě mytí, leštění a voskování, ale také čištění klimatizace, pneumatik, disků, interiérů, oken a dokonce impregnace kůže. Co vás jistě také potěší, je dlouhá otevírací doba, a to i o víkendech.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

 

Related posts

Leave a Comment