Bydlení 

Nemáte čas na úklid domácnosti? Máme pro vás řešení!

Mnoho z nás je v dnešní době pracovně velice vytížena a co stihnou v práci, už nemohou doma tak jednoduše dohnat. Výsledkem bývá nashromáždění domácích prací, nebo jejich odkládání na další den. Ti akčnější z nás si své odbudou po návratu ze zaměstnání, ovšem výsledkem je nejenom krásně naklizení byt, ale i totální únava a přetažení. Pokud milujete pořádek, ale nezbývá vám pro něj mnoho volného času, nebo sil, nezoufejte! V dnešní době máte nespočet možností. Tou nejlepší ovšem bude využití služeb www.rodinavpohode.cz!

background-podstranka

Jak fungují služby společnosti www.rodinavpohode.cz?

Prioritou společnosti je zejména vysoký standart služeb a profesionální a individuální přístup ke každému klientovi. Společnost zajistí profesionální hospodyni pro jednorázový, nebo pravidelný úklid. Pokud potřebujete posekat zahradu, nebo opravit něco na baráku, nic není problém! Společnost nabízí i zahradnické a řemeslné služby, nebo zajistí hodinového manžela.

Nabízené úklidové služby

  • Úklid jednorázový (min. 3 hod.), pravidelný (min. 3 hod. týdně), generální (velký úklid domácnosti, po malířích, před svátky apod.)
  • Úklid domácnosti s žehlením
  • Žehlení doma
  • Žehlení s dovozem
  • Mytí oken
  • Vaření jídla
  • Čištění koberců a sedaček
  • Služby hodinového manžela pro řemeslné práce v bytech a domech
  • Některé zahradnické práce
  • Úklid bytového domu

Standardní úklid domácnosti

logo

Zdali máte zájem o úklid vaší domácnosti, můžete hospodyni využívat pravidelně, nárazově, nebo pouze jednorázově. Jedná se o klasický úklid domácnosti zahrnující utření prachu, vysátí, nebo vytření podlahy, úklid koupelny a sociálního zařízení. Uklizení kuchyně je také samozřejmostí.

Zdali potřebujete pomoci i s žehlením prádla, zaléváním květin a dalších nezbytných domácích úkonů, je nutno se na nich předem dohodnout.

Generální úklid domácnosti

Zdali potřebujete po svátcích precizně uklidit domácnost, nejspíše využijete služeb generálního úklidu. Jde o velký a precizní úklid, kdy potřebuje váš domov vygruntovat před svátky, nebo po nich. Obsahuje úklid skříní, umytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky, úklid koupelen včetně obložení, mytí stěn a, mytí dveří a klik, vyleštění a impregnace podlah. Může také zahrnovat péči o záclony a závěsy.

logo

Úklid firem, kanceláří, nebo bytových domů

Zdali je vaše domácnost jako ze škatulky, ale potřebujete zajistit spíše úklid kanceláří, nebo bytových domů, nebojte se také obrátit na společnost www.rodinavpohode.cz, která zajistí precizní tým, díky kterému je jistě do uklizené a voňavé kanceláře budete rádi vracet!

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Related posts

Leave a Comment