Cestování 

Nevíte, kam tento rok na dovolenou? Vydejte se do Krkonoš

Pomalu, ale jistě přichází teplejší měsíce v roce, což znamená hledání krásné dovolené pro celou rodinu. Během současného zdražování se vyplatí neutrácet za pobyt v zahraničí, nýbrž je lepší se držet krás naší malebné země. I zde totiž můžete prožít nezapomenutelnou dovolenou. Stačí pouze vědět, kam se vydat.

Což takhle Krkonoše?

Velmi oblíbeným místem všech aktivních dovolených je rozhodně toto pohoří nacházející se v severovýchodních Čechách. Ať už jste milovníci výletů, cyklistiky nebo se zkrátka rádi válíte v přírodě, tato oblast je přesně pro vás. Díky své oblíbenosti poskytují Krkonoše neuvěřitelné množství všemožných druhů ubytování, od penzionů až po malé chaty v lesích.

Nejspíše vám asi nemusíme příliš radit, kam se v tomto pohoří vydat. Například Sněžka je jasnou volbou, nemáme pravdu? Určitě vás napadne i Špindlerův mlýn, Labská přehrada a ty znalejší z vás třeba i Pančavský nebo Labský vodopád. Věřte nám, že je toho k vidění tolik, že vám jedna dovolená vážně nevystačí.

Kde najít ubytování?

Otázkou je, kde se vlastně ubytovat. V dnešní době internetu není výběr správného pobytu ničím složitým. Stačí si pouze otevřít váš vyhledávač a zadat do něj výraz „ubytování Krkonoše“. Pravděpodobně se dostanete na stránky hauzi.cz, kde si všimnete opravdu ohromného výběru všech druhů ubytování. Jak si mezi nimi vybrat?

Dobrým nápadem je se ubytovat tak, abyste měli blízko ke všem vysněným výletům. Tím si ulevíte od neustálého dojíždění sem a tam, čímž na své dovolené můžete pěkně ušetřit. Rozhodně se před rezervací podívejte na seznam výletů v okolí, abyste si utvořili představu o tom, co určitě musíte vidět a prožít.

Řešíte-li zrovna otázku, kde prožít krásnou dovolenou pro celou rodinu, vsaďte na pobyt v Krkonoších. Nebudete litovat.   

Related posts

Leave a Comment