Finance 

O společnosti DRFG

David Rusňák, zakladatel společnosti DRFG

DRFG UCITS Bond Fund je investiční dluhopisový fond, který je založený investiční skupinou DRFG a.s. Ten byl založený ve spolupráci s lichtenštejnským správcem fondů společností CAIAC Fund Management. Jeho auditorem je Deloitte a depozitářem Neue Bank. V rámci investiční strategie tohoto fondu je očekáván jeho čistý výnos 3,5 % p.a. Velká důležitost je také kladena na linearitu a předvídatelnost výnosu.

finance

Tento fond investuje zejména do korporátních dluhopisů s vysokým ratingem, s vysokou kredibilitou a v neposlední řadě i do dluhopisů EU bank. Fond je denominován do české koruny. Tento fond nabízí možnost jednorázové i pravidelné investice již od 100 korun.

Další investiční fond je zaměřený na nemovitosti. Jakmile se stanete držitelem podílových listů a spoluvlastníkem nemovitostí, máte tedy něco, na co si lze sáhnout. Investiční skupina DRFG si je vědoma rizik a tak má své investice rozloženy do mnoha oblastí. Preferuje investice do různých odvětví, a proto jsou investice a DRFG dluhopisy zajímavou formou zhodnocení peněz. Navíc investiční skupina DRFG investuje pouze v rámci České republiky a nevyvádí peníze z republiky za hranice.

DRFG a David Rusňák

Mezi známé investice společnosti DRFG do kterých David Rusňák investovat patří nejen stavba tepláren na biomasu ve Šternberku, ale například i investice do telekomunikací, kdy je budována síť poskytovatele internetu pro Jihomoravský kraj. Společnost DRFG působí především v Brně a okolí, nakupuje také zemědělskou půdu a připravuje i vlastní biovýrobu. Své zázemí má tato společnost nejen v Brně, ale i v Praze.

Celková hodnota spravovaného majetku společnosti činí víc než 3 miliardy korun a zaměřuje se zejména na finančnictví, zdravotnictví, energetiku, telekomunikace a finančnictví. Společnost DRFG se také specializuje na další obory, které mají menší konkurence schopnost. Některé investice jsou již od začátku dlouhodobého charakteru, další projekty plánuje společnost ve vhodnou dobu a s dobrou nabídkou zase prodat, případně dále rozšířit své portfolio.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Related posts

Leave a Comment