Cestování 

Objevte ptačí perspektivu – objevte vyhlídkové lety

Pojďte se podívat na dobře známá místa, která jste již mnohokrát navštívili, z neobvyklé perspektivy! Pojďte se z ptačí perspektivy podívat také tam, kde jste doposud nebyli, tedy na místa, která spatříte poprvé. Umožní vám to vyhlídkové lety pořádané společností pilotemnazkousku.cz. Abyste byli po celou dobu vyhlídkového letu v obraze, bude s vámi pilot připraven neustále komunikovat. A protože svou trasu vyhlídkového letu dokonale zná, můžete se ho vyptávat na města a místa, nad kterými budete právě přelétat. Můžete zvolit také variantu, že se na vyhlídkový let letadlem nebo vyhlídkový let vrtulníkem předem připravíte. Vzhledem k tomu, že z webových stránek společnosti zjistíte, kudy se bude váš vyhlídkový let ubírat, můžete si o jednotlivých lokalitách, městech a pamětihodnostech leccos dopředu přečíst a nastudovat. A pak už se budete jenom kochat nádherou, kterou pod sebou i kolem sebe uvidíte.

Soukromým letadlem do zahraničí

Vyhlídkové lety letadlem nemusíte podnikat pouze nad Českou republikou. Pokud vás láká spíše zahraničí, vydejte se na vyhlídkové lety po Evropě. Můžete se proletět třeba nad Alpami, vydat se letadlem do Chorvatska, a dokonce si zaletět letadlem na služební cestu do zahraničí. Proč si nezaletět třeba do Norska a vyhnout se všem šíleným zácpám na dálnicích!  Pro tyto varianty vyhlídkových letů budete samozřejmě muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jsou tu však vyhlídkové lety v rámci České republiky, které můžete darovat formou dárkových poukazů na vyhlídkové lety, aniž by to vaši peněženku zruinovalo. O které vyhlídkové lety letadlem jde?

Vyhlídkové lety pro každého

Pilotemnazkousku.cz – vám kromě výše uvedeného nabízí vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Hosín, vyhlídkové lety Vrchlabí, vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Liberec, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety Česká Lípa. No uznejte sami, znáte někoho, kdo by si nějaký vyhlídkový let letadlem nevybral?

Related posts

Leave a Comment