Bydlení Zboží 

Ochraňte svůj majetek před výkyvy počasí a sebe před horkými slunečními paprsky

Jak ochránit svůj majetek před nepříznivými vlivy počasí? Nejlepší je samozřejmě umístit jej pod střechu, ale ne u všeho je to možné. Pokud nemáte velkou hospodářskou budovu, jen těžko schováte zahradní stroje, hromadu cihel na stavbu nebo dřevo na zimu. V takovém případě vám skvěle poslouží zakrývací plachty. Díky široké nabídce různých rozměrů se pod ně schová prakticky cokoliv.

stínící plachty

Kvalita na prvním místě

Nevíte, kde je vybírat a které nejlépe poslouží? Hledáte-li především kvalitu, zakrývací plachty od firmy Plachty Petr Štěpáník jsou velmi dobrou volbou. Tato společnost má dlouhou tradici a bohaté zkušenosti s výrobou tohoto sortimentu. Jejich produkty jsou vyráběny z velmi kvalitního tkaného polyetylenu, který má tloušťku 0,2 až 0,4 mm. Tento materiál je samozřejmě nepromokavý a také dostatečně odolný, vydrží teplotní rozmezí od – 50°C do + 85°C. K mání je široký výběr zakrývacích plachet různých rozměrů, od těch nejmenších se stranou o délce necelých dvou metrů až po kusy veliké 15 x 20 metrů. A vybírat můžete i z nabídky kruhových plachet s různým průměrem. Díky tomu jsou opravdu univerzálním pomocníkem pro dům a zahradu.

Bezpečně a spolehlivě

Máte obavy, aby vám vaše plachta při silnějším větru neuletěla? O to se skutečně nemusíte bát. Její okraj je pro vyšší pevnost zdvojený a každého půl metru je v něm umístěno kovové oko. Těmi ji můžete háky připevnit k zemi, nebo oky protáhnout provaz a uvázat jej k pevnému bodu. Vše tak bude v bezpečí.

Příjemný stín kdekoliv

Trápí vás spíše přemíra slunečních paprsků v některé části zahrady, například u venkovního posezení, dětského pískoviště, sportovního hřiště nebo skleníku? I tady má firma Plachty Petr Štěpáník řešení a to v podobě stínících sítí na ploty. Ty dokáží vyvinout stínivost až 90% a zajistit tak daleko příjemnější podmínky pro vaše aktivity. Jsou tkané z nejkvalitnějších PE vláken a jejich zelená barva příjemně splývá s okolím. Stínící sítě bývají běžně k vidění na větších venkovních sportovištích, ale není důvod, proč jejich skvělé vlastnosti nevyužít i u sebe na dvoře a zahradě.

Related posts

Leave a Comment