Bydlení 

Ohlídejte si svůj majetek, užijte k tomu kamerové systémy

V současné době by bylo vskutku ohromně nezodpovědné svůj majetek nikterak nezabezpečit a nehlídat jej. Nejenže byste nejspíše takovým způsobem o svůj majetek přišli, ale mohlo by se stát, že byste tímto chováním mohli ohrozit také i svou rodinu. Pro dokonalé zabezpečení svého majetku si proto vedle hlídacího psa, kurzu sebeobrany či zbrojního pasu, si pořiďte kamerový bezpečnostní systém.

kamerovy system

Využití kamerového bezpečnostního systému

Kamerové bezpečnostní systémy se hojně využívají v obchodních domech, nákupních centrech, hypermarketech, firmách, skladech, kancelářích, továrnách i na jiných veřejných místech, užít je však můžete i v rámci ochrany soukromých objektů (tedy ve svých domech). Instalace takového kamerového systému v domácím prostředí vám slouží k dokonalému monitorování vašeho majetku, hlídání dětí, vjezdu na váš pozemek, zahradu i garáže. Ve vaší firmě vám pak kamerové systémy pomohou mít trvalý dozor nad majetkem firmy, návštěvníky i zaměstnanci. V současné vyspělé době kamerou snímané objekty můžete sledovat prostřednictvím internetu jak v počítači, tak na tabletu nebo dokonce i ve svém mobilním telefonu.

 

10 důvodů proč IP kamery představují nejlepší kamerový systém pro rodinné domy

  1. S IP kamerami už nebudete muset bojovat s rozmazaným obrazem.
  2. Díky napájení po Ethernetu se vám sníží náklady a zároveň se zvýší jejich spolehlivost.
  3. Nabízí vám megapixelové a HDTV rozlišení.
  4. Skýtají vám inteligentní video (sníží tak obrovské množství informací na takové množství, jaké budou schopné zvládnout nejen systémy, ale i obsluhující osoby).
  5. Integrované přiblížení obrazu a vstupy i výstupy.
  6. Má zabudovanou podporu zvuku.
  7. IP kamera má na rozdíl od jiných systémů zabezpečenou komunikaci.
  8. Obraz z IP kamer můžete sledovat prakticky odkudkoliv na světě.
  9. IP kamery poskytují skutečné digitální řešení. Nedochází zde k žádným zbytečným konverzím (tak jak tomu je u jiných typů kamer) a ani k žádnému snížení kvality obrazu.
  10. V konečném výsledku pro IP kamery mluví i nižší náklady na jejich provoz. Ano, pořízení samotných kamer je možná dražší, ale co se týče provozu, nákladů na jejich rozšíření nebo nákladů na další doplňky, které jsou potřebné u jiných systému, IP kamery mají navrch.

Kamerové bezpečnostní systémy zakupujte pouze u osvědčených certifikovaných obchodníků, kteří vám poskytnou i odbornou instalaci. Takovou firmou je u nás kupříkladu Sikur Systems s. r. o., společnost s dlouholetou praxí s rozsáhlými referencemi. Více informací se dozvíte na stránkách Kamerovysystem.cz.

Related posts

Leave a Comment