Bydlení Cestování Zboží Zprávy 

Ostraha bytových objektů – vyhledávaná služba nejen v Praze!

Kvalitní ochrana majetku a s ní spojený pocit bezpečí je pro lidi naprosto esenciálním předpokladem spokojeného a klidného domova. Základním prvkem ochrany majetku je protekce domů, bytů a celých bytových objektů. 

kamerové systémy

Pasivní bezpečnostní prvky

Nejrozšířenějšími formami ochrany majetku jsou pasivní bezpečnostní prvky, jako jsou kupříkladu kvalitní bezpečnostní vstupní dveře s těžko dobytelným zámkem nebo kamerové systémy u vchodů do objektů. Kamerové systémy monitorují daný prostor a nejenže vytvářejí nahrávku, se kterou lze v případě odcizení majetku zloděje odhalit a nahrávku použít jako důkazný materiál, ale také zloděje odrazují svojí pouhou přítomností. Proč by totiž zloděj riskoval své odhalení při činu?

topsecurity

Pasivní formy ochrany samozřejmě dokážou značně snížit šanci zlodějů na úspěch, avšak zcela stoprocentní také nejsou. Nabízí se tedy otázka, jak ještě zvýšit zabezpečení objektu? Pokud chcete zvýšit zabezpečení Vašeho majetku, obraťte se na profesionální bezpečnostní agenturu. Zaměstnanci bezpečnostních agentur se bojem proti zlodějům dlouhodobě zabývají, a vždy proto znají nejlepší řešení pro konkrétní situaci.

fyzická ochrana

Fyzická ochrana objektů

Ostraha bytových objektů je se vzrůstající kriminalitou stále vyhledávanější službou a to nejen v tomto ohledu nechvalně proslulé Praze. Ostrahu objektů často vykonávají zaměstnanci bezpečnostních agentur, fyzická ostraha Vám tak spolehlivě ochrání majetek, a Vy díky ní můžete v noci klidně spát. Jedná se tak například o ideální řešení během letní dovolené, kdy se nehlídaný byt rázem stává lákadlem pro zloděje. Další výhodou fyzické ostrahy je i to, že se její pracovníci nemusejí zaměřit pouze na samotné hlídaní objektu, ale také mohou po dohodě s klientem vykonávat práci domovníka či recepčního.

Related posts

Leave a Comment