Bydlení 

Oživte váš domov krásnými a zajímavými kusovými koberci

Pokud víte, čím okořenit obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj nebo třeba chodbu, můžete tak činit třeba co 3 roky, aniž byste museli investovat velké peníze. Navíc po třech letech není věc, kterou jste daný pokoj ozvláštnili natolik opotřebovaná, abyste ji nemohli prodat přes bazar a získané peníze investovat do věci nové. Pomůžete někomu, kdo nemá na nové vybavení a zkrášlíte si domov poměrně často.

Krásné koberce mnoha barev a stylů

Elegantní, barevné, jednoduché, pestré, s krátkým i dlouhým vlasem, lesklé, matné, přírodní a mnohé jiné kusové koberce nabízí na webových stránkách vopi.cz. Jde o kvalitní zboží s dobou cenovou dostupností. Líbit by se vám mohl třeba červený kusový koberec v různých odstínech této oblíbené barvy. Červená rozproudí energii kdekoli, ať už koberec umístíte do obýváku nebo třeba ložnice.

Také dětský zelený koberec je skvělým řešením. Pro kluky třeba varianta s cestami mezi poli a loukami, díky kterému se budou hrát na farmáře a cesty pro autíčka a jiné dopravní prostředky jim budou vždy k dispozici. Holčičky potěšíte zase kobercem s motýlky, květinami nebo třeba oblíbenými postavičkami.

Ani chodba nezůstane prázdná. Na https://www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ si můžete vybrat snadno instalovatelné nášlapy, díky nimž budou schody bezpečnější, teplejší, hezčí a zajímavé.

Oživení obrazem

Také nový obraz prostor zaručeně oživí. Můžete jej pověsti na hřebíček nebo šroub, ale také můžete použít samolepící obrázky na zeď nebo rovnou fototapetu. Když si vyberte zboží v akci, bývá k dostání s velmi výraznou slevou, a tak můžete za pár korun vdechnout ložnici nebo jiné místnosti zcela nový náboj.

Bytový textil pestrých barev

Oživení přináší i nové povlaky na polštáře, přehozy, římské rolety nebo klasické rolety, závěsy, záclony, podsedáky, ubrusy… I tady je investice v řádu max. tisíců a pokoj bude jako nový.

Related posts

Leave a Comment