pro Ženy 

Pedikúra na profi úrovni

Pedikúra vám nabízí kvalitní služby z rukou pedikérek. Salón krásy Esmina nabízí profesionální služby a velmi příjemné chvíle relaxace v příjemném moderním prostředí na Praze 9. Na co se zde můžete těšit? Kosmetické služby zahrnují manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru i depilaci. Můžete využít i služeb kadeřnictví, prodlužování vlasů keratinem nebo prodlužování řas a úpravy obočí. Vyzkoušet můžete i samoopalovací nástřik, vertikální solárium nebo služby vizážisty a dokonalého líčení. Výborné jsou i masáže nebo anticelulitidní ošetření. Pro dokonalý odpočinek dostanete kávičku nebo horký čaj.

Pedikúra v Praze

Pedikúra v Praze nabízí vysoce kvalitní ošetření vašich nohou. Poskytnou vám zde náležitou péči a vaše chodidla budou znovu jemná, jako z alabastru a dokonale hladká. O vaše chodidla je nutné se starat nejen v létě. Musí být krásná kdykoliv jdeme do bazénu, do tělocvičny, posilovny, na masáž, do sauny či solária. Chodidla jsou často vidět, je dobré být připraveni a mít je vždy v pěkném ošetřeném stavu. Nejen do letních otevřených sandálků či plesových lodiček, po zdejší pedikúře vaše nohy vklouznou dokonale jemné a naprosto připravené. Přijďte odpočívat v klidu a pohodě, vychutnejte si šálek čaje či kávy a poddejte se šetrné péči zkušených pedikérek.

pedikůra

Pedikúra Esmina

Pedikúra Praha je svým ošetřením na vysoké úrovni. Dokonalá péče o vaše chodidla i nehty se věnuje také péči a ošetření nehtových lůžek. Velmi pečlivě a důkladně ošetří nehtovou kůžičku i nehty, které je nutné velmi opatrně zastřihávat, aby vám nezarůstaly. Je třeba být obezřetní před různými plísněmi, které se mohou k vašim nehtům dostat v bazénu, sauně, wellness, posilovně nebo sprše. O to se postará pedikúra v Praze.

V salonu Esmina můžete vyzkoušet i exklusivní formu ošetření. Tou je Carská luxusní pedikúra, která se provádí včetně ošetření nehtových lůžek a nehtové kůžičky. Ke klasické pedikúře patří také úprava vašich přirozených nehtů. Můžete tedy odejít jak s nehty barevnými, tak i přírodními. Máte-li nějaké potíže, jako kuří oka a mozoly, jejich ošetření je z rukou zdejších manikérek účinné a citlivé. Můžete si dopřát pro své nohy metodu Shellac nebo Francouzskou manikúru.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Related posts

Leave a Comment