Ekonomika 

Práce bez nervů a v klidu díky vhodnému softwaru

Pracujete na počítači a strávíte u něj hodně času? Odborná softwarová firma Praha Memos zajistí vývoj softwaru na míru právě vám a vy už teď budete pracovat jednoduše a bez starostí. Působí na trhu již od roku 2003 a začínali u Outlooku. Tato firma pomáhá fungovat společnostem a firmám po celém světě. Mají za sebou více než tisíc úspěšných projektů.

Vhodný software pro firmy?

Hledáte něco, co je vhodné pro firmy? Memos vám pomůže vytvořit spolehlivý systém pro malé i velké firmy. Software je vytvořen tak, že sami vaši zaměstnanci si najdou způsob, jak snadno se s ním dá pracovat. Provádět můžete různé projekty, zakázky či cashflow. Webové rozhraní je zabezpečeno SSL certifikáty, což umožní přístup za jakéhokoli místa a pro vás to znamená mnohem snazší dostupnost a být vždy „online“. Vývoj softwaru a vývoj aplikací je denní chléb firmy Memos. Webové aplikace pracují rychle a bez ohledu na operační systém vašeho počítače. Požadavky na počítač jsou v tomto případě minimální, aplikace jsou dělané tak, aby byly dostupné kdykoli a odkudkoli.

Na trhu můžete najít webové aplikace eWay nebo Redque, které jsou nemalým pomocníkem, jenž se dá aplikovat do různých oborů i odvětví. eWay je systém CRM integrovaný do outlooku a Redque chytře zpracovává dokumenty z vašich informací. Softwarové firmy pomáhají zjednodušovat váš pracovní život.

Jak to realizovat?

IT řešení má několik kroků. Je to snadné. Firma Memos zajistí vše od analýzy, vývoje přes realizaci a zavedení do provozu. Po dohodě je připravena nabídka a po odsouhlasení se dá vše do pohybu.

Nejčastější IT řešení:

  • Pro vás vhodný poskytovatel internetu
  • Zabezpečení dat
  • Zpracování zálohové strategie
  • Instalace a správa serveru
  • Síťové služby
  • Antivirové ochrany a software

Memos navíc nabízí odborné konzultace a je vám kdykoli k dispozici!

Related posts

Leave a Comment