Bydlení Zprávy 

Pracné čištění oken je pryč! S novým vysavačem oken vám to půjde raz dva

Potřebovali byste se pustit po zimě do pořádného jarního úklidu, ale vůbec se vám do toho nechce? Když si jen představíte, kolik času strávíte nad otíráním prachu z veškerého nábytku, nejrůznějších předmětů v domácnosti a čištěním vašich špinavých oken? Vůbec se nedivíme, pokud vás popadá ještě větší nechuť. Zejména okna jsou po zimních plískanicích, výfukových plynech z automobilů, kouře z komínů a dalších vnějších vlivů řádně špinavá.

13621-146752-windomatic-cistic-oken-6

Mytí oken nepatří mezi oblíbené domácí práce, neboť se u této činnosti člověk dosti zapotí. Ale párkrát do roka se na to chtě nechtě pustit musíte i vy. Okna jsou vizitkou každého domu a pokud si nechcete udělat ostudu u přátel, rodiny, sousedů a dalších, skly, skrze která nejde ani pomalu vidět, pak si přece jen udělejte čas. Zatáhnout žaluzie není to nejlepší řešení. Když k tomu použijete ty správné pomocníky, půjde vám tato nenáviděná činnost raz dva. V současné době si můžete pořídit velmi kvalitní výrobky, s nimiž je čištění oken hračkou. Navíc budete mít práci hotovou během chvilky. Co se vám tedy bude hodit a čím okna čistit?

Okenní vysavač – ten nejlepší pomocník

Velice zajímavým přístrojem, který je novinkou na trhu je tzv. vysavač na okna. Pořídit můžete třeba Vileda-Windomatic. Tento elektrický pomocník vysaje do sucha hladké povrchy, aniž by na nich zanechal šmouhy či kapky. Vhodný je právě na okna, jiné prosklené plochy, zrcadla a další hladké povrchy.

Jak se s okenním vysavačem Vileda-Windomatic pracuje?

Vysavač se krásně drží v ruce, není těžký a pracuje velmi efektivně. Okna umyjete klasicky vodou se saponátem. Už však žádné pracné leštění! Vileda Windomatic to udělá za vás. Z výsledného efektu budete nadšení. Díky flexibilní hlavici s gumovou stěrkou, která se přizpůsobí do správného úhlu, vyleštíte vaše okna dokonale. Sací síla působí na celé šířce stěrky, která je 27 cm. Špinavá voda se vysává do integrované nádobky s maximálním objemem 100 ml. Tuto nádobu po naplnění snadno sundáte, vodu vylijete a můžete vysavač opět použít. Na jedno nabití vydrží 20 minut, což vystačí přibližně na 60 m2. Jakmile se čistič oken vybije, stačí jej znovu nabít. Trvá to 6 hodin.

Pořízení čističe oken a vysavače Vileda Windomatic pro vás znamená mnohem méně námahy a úsporu času při mytí oken, zrcadel a dalších skleněných ploch v bytě. Okna leští a zároveň odsává přebytečnou vodu, která již nikam nestéká. Potěšte se pocitem z čerstvého vzduchu u otevřených a lesknoucích se oken.

Related posts

Leave a Comment