Zprávy 

Připravte se na Silvestr!

Toužíte po dokonalé silvestrovské párty? Začněte s přípravami nejdříve u sebe, jedině pak může vše proběhnout dle vašich představ! Poradíme vám.

Po Vánocích začíná v mnoha domácnostech druhá vlna velkých příprav na Silvestr. Chystáte se na grandiózní přivítání nového roku a přejete si, aby se všichni bavili a večírek si užili.  S čím začít? Čtěte dál.

Rozdělte si úkoly!

Zapojte do příprav i ostatní účastníky. Někdo může přinést chlebíčky, někdo jednohubky, další zase sladké na stůl. Takové přerozdělení úkolů pomůže nejen s časem na přípravu, ale uleví i vaší peněžence.

jednohubky

Role jednotlivců byste si měli určit dostatečně dopředu, nejpozději těsně po Vánocích. Jistě se najde mnoho ochotných hostů, kteří se vám sami od sebe nabídnou s pomocí. A jestli se o svou roli hostitele někdo nepřihlásí, v žádném případě se jej nebojte oslovit.

Vyspěte se do růžova!

Bez kvalitního spánku se neobejdete! Budete-li nevyspaní a již od brzkého rána budete plašit s přípravami na oslavu, pak musíte počítat s možností, že večer odpadnete jako první. A to by byla velká škoda!

Připravte si seznam úkolů, které potřebujete udělat a časově je rozvrhněte. Co lze připravit předem, připravte! Večer před Silvestrem relaxujte, dejte si třeba horkou koupel a brzy ulehněte do postele. Budete uvolněni a navodíte si tak příjemné sny. Budík nechte bez povšimnutí !

rodina

Namastěte žaludky!

Než se pustíte do akce, nezapomeňte se pořádně najíst. Je vhodné volit jídla, která jsou těžší a tráví se delší dobu. Alkohol se bude pomaleji vstřebávat a vydržíte déle.

Takovým jídlem může být například smažený řízek s chlebem, ale klidně také ryba s celozrnným pečivem. Jde hlavně o to, abyste do těla dostali zdroj komplexních sacharidů a bílkovin.

Pojídejte v rozumné míře i během popíjení alkoholu.Výčitky nechte stranou, od toho tu jsou novoroční předsevzetí. Nezapomeňte mít také vždy po ruce velké množství čisté vody, která zabrání případným bolestem hlavy.

Vyzbrojte se!

Nezapomeňte být připraveni i na strasti nadcházejícího dne. Jestliže vás přepadne bolest hlavy, nevolnost či jiná komplikace, nenechte se jimi zaskočit! Přichystejte si dopředu například silný vývar, k posteli si připravte velkou láhev čisté vody a pro ty nejhorší případy se ještě před párty stavte do lékárny.

Přejeme vám maximální zábavu s minimálními následky! 🙂 Šťastný Nový rok!

Jak se připravit na Silvestr | MatraceBest.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Related posts

Leave a Comment