Zboží 

Pro přípravu španělské kuchyni využijte potraviny ze Španělska od BMC Brno

Je spousta společností, u kterých si můžeme být díky dlouholeté tradici téměř jisti tím, že své práci maximálně rozumí. To platí i u společnosti BMC Brno, která je na trhu více než 30 let. Nejdříve dovážela potraviny ze Španělska, dnes už se zaměřuje i na další země světa. Víte, co vše si do své kuchyně díky ní můžete koupit?

Katalog zboží pro každou restauraci, reklamní agenturu i prodejnu

Na webových stránkách https://www.bmcbrno.cz/ najdete kompletní nabídku zboží, které si můžete díky BMC Brno koupit. Nakupují ho vinotéky, restaurace i jídelny, velkoobchodní síť, reklamní agentury, maloobchodní řetězce, výrobci produktů, firmy i privátní klientela.

V katalogu zboží najdete alkohol, jednoporcový program, maso a sýry, paštiky, španělské olivy, vinné octy, citronovou šťávu, konzervované ovoce, nealkoholické nápoje, picos, sterilovanou zeleninu, delikatesy, koření, olivové oleje, rybí konzervy, sterilované žampiony, mandle, ovocné pomazánky, vína, sladkosti nebo doplňkový sortiment.

Ochutnejte španělské delikatesy

Podíváme-li se na španělské delikatesy, můžeme zde najít rozmanitou nabídku produktů, které spojuje výjimečnost, kvalita a nezaměnitelná chuť. Mnohé druhy paštik, džemů, nakládané zeleniny, luxusních sladkostí turrón, vynikající mandle a mnohé jiné.

Vyzkoušet můžete kupříkladu Capri – olivovo – zeleninový koktejl v slano – kyselém nálevu 340 g. Jedná se o typický španělský koktejl ze zeleniny a oliv, který se hodí především k vínu a pivu. V žádné restauraci by neměl chybět ani želený pepř v nálevu. I ten tady najdete, a to ve slaném nálevu s kapkou vinného octa.

Podívejte se i na mnohé španělské potraviny v dárkovém balení a použijte je jako originální firemní dárky nebo dárky těm, které máte rádi a vážíte si jich.

Více informací najdete na bmcbrno.cz.

Related posts

Leave a Comment