Bydlení Služby 

Pro profesionální firmu není stěhování těžkých břemen a strojů žádným problémem

Stěhování je náročnou záležitostí a může s sebou nést různé komplikace. Obzvlášť pokud se jedná o stěhování těžkých břemen a strojů. Chystáte se přemístit svou firmu, dílnu či výrobní závod do nových prostorů? Pak se obraťte na profesionály a nechte starosti na nich. Společnost JUMBO stěhování se tohoto úkolu ráda ujme a díky svým zkušenostem jej vyřídí k vaší spokojenosti.

stěhování

Specialista na stěhování těžkých břemen

Stěhování strojů a těžkých břemen vyžaduje jisté technické i pracovní nároky. Tato stěhovací společnost se na takový náklad přímo specializuje, takže si i s vašimi požadavky jistě poradí. Vaše stroje zajistí, rozebere, dopraví a opět smontuje na novém místě. Všechny stroje budete mít v nových prostorech opět připraveny ke spuštění a to bez nutnosti zajišťovat sami jejich montáž. Takto jsou schopni pracovníci přepravit břemena až do váhy 300 tun. Díky potřebnému špičkovému technickému vybavení nejsou vysoká hmotnost a nadměrné rozměry problémem.

Veškeré stěhovací služby

Kromě stěhování těžkých břemen zajišťuje firma JUMBO stěhování bytů a domů, půd i sklepů, kanceláří, firem, bank, úřadů, skladů, prostě čehokoliv. Přestěhovat je vše možné nejen v Praze, ale po celé České republice i Evropě a to včetně vyřízení celního odbavení. Ať už jste firma nebo soukromá osoba, vždy se dočkáte profesionálního a tak individuálního přístupu. Zkušení kvalifikovaní pracovníci společnosti zajistí celý proces stěhování firem, kanceláří, provozů a domácností od sestavení plánu a harmonogramu až po samotnou realizaci a to přesně na míru požadavkům a přáním zákazníka.

Za společností JUMBO stěhování stojí 10 let zkušeností a skvělé reference. Jejich služeb můžete navíc využít i o víkendech a svátcích. Na přesun svého majetku nemusíte ani moc dlouho čekat, obvykle stačí si vše objednat zhruba dva týdny dopředu. Tak si už přestaňte se stěhováním dělat vrásky na čele a nechte vše na spolehlivých profesionálech.

Related posts

One Thought to “Pro profesionální firmu není stěhování těžkých břemen a strojů žádným problémem”

  1. adminvito

    AktualityCZ

    AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. Tiskové zprávy Vám přináší Press Media.
    http://aktualitycz.cz/zpravy/

Leave a Comment