Bydlení Finance Investování Reality Služby Zprávy 

Projekt NA VACKOVĚ nabídne perfektní bydlení téměř v centru Prahy

Uvažujete o tom, že se přestěhujete do Prahy? Jste nároční a toužíte po moderním bytě? Chcete bydlet v centru a současně ve spojení s přírodou? Pokud ano, určitě najdete zalíbení v projektu NA VACKOVĚ, který právě vzniká v prestižní lokalitě Praha Žižkov. Co vše nabídne a proč se rozhodnout pro bydlení na tomto místě, jsme zjistili pro vás.

Centrum se všemi jeho vymoženostmi 

Nové byty vznikají v okolí ulice Olgy Havlové, téměř v samotném centru našeho hlavního města. Celkem budou postaveny 3 budovy, každá bude mít maximálně 5 pater. V rámci projektu vzniknou moderní byty Žižkov, které svou koncepcí uspokojí i ty nejnáročnější. Byty jsou navrženy tak, aby byly maximálně světlé, vzdušné a nabídly velký prostor. Postaveno bude 202 bytů:

  • 10 velkých luxusních bytů o dispozicích 4+kk
  • 81 bytů 3+kk, které jsou ideální pro rodinné bydlení v Praze
  • 26 bytů o velikosti 2+kk
  • 85 malých bytů 1+kk

 

Na své si přijdou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Bydlení zpříjemní lodžie a balkony, kterými budou disponovat byty ve vyšších patrech. Některé byty v přízemí budou mít své vlastní zahrádky. Rezidenti si budou užívat nejen krásu bytů, ale především lokalitu jako takovou. Jen několik minut jízdy autem či MHD je to do centra i do klidné přírody.

 

Prodej byl již zahájen! 

Projekt NA VACKOVĚ bude dostavěn do konce roku 2016 a nové byty v Praze 3 budou připraveny k nastěhování nejpozději 28. 2. 2017. Zájemci by tedy neměli dlouho váhat.

I jako velmi výhodná investice 

Rezidence NA VACKOVĚ by určitě měla zajímat i ty, kdo hledají možnosti investice. O byty v této lokalitě bude trvalý zájem. Nabízí totiž spojení s centrem i přírodou, o což je stabilně velký zájem. Jestliže váháte, zda se investice do nemovitosti v současné době vyplatí či nikoliv, přečtěte si ještě tento článek.

Related posts

Leave a Comment